Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom igényli a cicizéses...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom igényli a cicizéses szexet. Szerintetek belemenjek? Nem z lesz a vége, hogy neki jó, én meg koppanok?

Figyelt kérdés

A pasim imádja a melleim. Bezsong töle. Állandóan markolássza, puszilgatja, szopizza. De mostmár igenyli, hogy ne csak behatólással szeretkezzünk, hanem a melleimmel akarja a teljes szexet. Ez nem egyoldalú egy kicsit?

Vélemény?



2015. aug. 15. 03:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát néha-néha elfogadható, de ha minden vaginális közösülés helyett akarja az nem normális.
2015. aug. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne mennél bele? Mi az, hogy "koppansz"?

Én örülnék, ha találnék egy ilyen pasit, mert barátomat egyáltalán nem indítják be az ilyen dolgok, hiába kezdeményezek...

Buta vagy, ha így gondolkozol... Legyél már egy kicsit önzetlenebb a pároddal!

2015. aug. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az teljesen rendben van, hogy színesítitek a szexet, az is hogy neki ez bejön, viszont ha hasonló dolgokat nem tesz meg cserébe, mint pl a hosszú előjátékok miegymás, csak akkor válik egyoldalúvá a dolog.
2015. aug. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

hát ha mindig így akarja csak, az egyoldalú igen, de ha csak néha, akkor nem baj szerintem, mert hát ő is tud máshogy örömet szerezni neked (ha ezt nem teszi meg, na az már gáz)

meg hát a mellszex lehet a hagyományos szex része is, akár így fejezed be neki stb, ha ez így nem elég neki akkor tényleg gond van nála

2015. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hát ha mindig így akarja csak, az egyoldalú igen, de ha csak néha, akkor nem baj szerintem, mert hát ő is tud máshogy örömet szerezni neked (ha ezt nem teszi meg, na az már gáz)

meg hát a mellszex lehet a hagyományos szex része is, akár így fejezed be neki stb, ha ez így nem elég neki akkor tényleg gond van nála

23F

2015. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell h melleiddel vidd teljesen vegbe. Legyen benned vegye ki es elvezzen oda. Vagy melleiddel kezdjetek es utanna tegye a puncidba. Hidd el elvezni fogod te is. Ne legyel mar ilyen onzo!! 23l
2015. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En szivesen csinalnam szep nagy mellüvel ,persze minden aranyosan nem csak ezt .
2015. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A cici sex az jó. Mi itt a kérdés?

6- os nak van igaza amúgy.

2015. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hülye vagy, ha hagyod!

Én is mellmániás vagyok, de a szex az nem a mellek közt zajlik!

29/F

2015. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy itt mennyi fadarab van! Vessetek máglyára, mert szívesen csinálok olyat, ami a páromnak tetszik - még úgyis, ha ez nekem nem okoz fizikai élvezetet. Szóval, ha a nőben nincs valami alul, akkor ő már csak ki van használva? Persze fordított helyzetben egyiknek se lenne gondja...

Milyen szex már az, ahol akkor csinálunk csak valamit, ha a másik is? Én szeretem a párom és sokszor van olyan, hogy csak ő megy el, mégse strigulázok, hogy akkor ő most ennyi meg ennyi orgazmussal jön nekem...

Mégis mi olyan felháborító a ciciszexben? Miért kötelező mindig ugyanazt csinálni az ágyban? Ezt inkább úgy kéne felfogni, mint az orált, bár szerintem ti olyat se csináltok, max 69-ben, mert nehogy már... Gáz ez a felfogás, gyerekek. Leesik a karika gyűrű az ujjatokról, ha bármit is csináltok, ami a másik kedvére tesz, nem a sajátotokéra, nyilván.

2015. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!