Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy buliban hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban hogyan lehet felszedni egy csajt úgy, hogy szex legyen a vége?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen hogyan lehet felszedni egy lányt úgy, hogy jobb esetben az ágyban kössünk ki?
2015. júl. 14. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
és még a nőkre mondják hogy k......pff
2015. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Légy jóképű. Ha alacsony vagy és ronda, mint én, akkor soha, semmilyen körülmény között sem jöhet össze még egy randi sem. Tapasztalat.
2015. júl. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki ennyit nem tud akkor sehogy.. Még ilyen kérdést..

Na de lásd jo szivemet.

1.Kinézel magadnak valakit.

2.mögé mész táncikálni, hozzá simulsz (ha nem jössz be neki egyböl elhajt, akkor keress mást!)

3. Meghivod egy italra.

4. Elkezdtek beszélgetni, lehet kicsit kötekedni is, és huzni az agyát kedvesen( ha lelép az itallal akkor keress mást.. Meg egy pia nem garantálja hogy az ágyadban köt ki)

5. Vissza mentek táncikálni, ha szerencsés vagy ö kezdeményezi a csokot. Kavargattok egész este, majd amikor távozna és elbucsuzna megkérdezed hogy együtt alszotoke? :)


nekem egy sráccal igy volt, mondjuk én nem mentem el hozzá mert nem vagyok egyéjszakás párti de ha olyan lennék mentem volna. :)

22L

2015. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Jól kell kinézni. Ennyi.
2015. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legyen beszélőkéd és igen nem árt ha nézel ki valahogy :DD
2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az azért nem elég, hogy jól kell kinézni, persze jóval nagyobb az esélyed, de van, aki szimplán csak nem vevő az egy éjszakás dolgokra, nála meg így se úgyse lesz esélyed, szóval ahhoz ki kell fogni egy olyan lányt is, aki ilyesmiben benne van.
2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyilván, logikus :D
2015. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!