Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell kigúnyolni a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell kigúnyolni a nők alakját,? Kövér, duci sovány csontos, sok kérdésnél olvasom az undoritó kritikákat.

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nők mért szokták ki röhögni egy férfit mert nincs kocka hasa vagy nem akkora fa...van amekkorára nők gondoltak
2015. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell kigúnyolni a Fiúk kinézetét ? Kövér,pattanásos szemüveges,alacsony.sok kérdésnél olvasom az undorító kritikákat
2015. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pl én nem gunyolok ki senkit ,a kicsi farok is jó csak tudni kell bánni vele, a kocka has meg egyszer sörhassá vállik , de ez sem érdekes
2015. aug. 15. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Aki a ropikat szereti annak már az is undorító, a nőn van egy kis felesleg. Rendben, ez helytelen viselkedés.


Viszont szerintem tényleg undorító egy anorexiás nő, akinek már minden csontja látszik. Ahogy egy erősen elhízott nő is undorító, aki is sem látszik a hájból. Visszataszító tud lenni, ha meglátok egy olyan képet máris kattintok el, mert hányingerem van az olyanoktól. Nem lehet rá mást mondani, undorító.


De már a kérdés kiírásától is rosszul vagyok, amikor a lány leírja, hogy 160cm és 40kg és fogyni akar, hánytatja magát, stb :(

2015. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Scav ***** válasza:
88%

Egyszerű: nem kell gúnyolódni.

Mindenki keresse azt, ami tetszik neki. Ha véleményt kérnek, akkor azt szépen is lehet megfogalmazni, pl.: "nekem ez már nagyon vékony", "nekem ez már nagyon husis", "nekem nem tetszik" stb. Nem kell "gebe", "dagadt", meg mindenféle sértő szavakkal dobálózni. Véleménye mindenkinek van, sőt, lehet is. De a vélemény megfogalmazása nem mindegy.

2015. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nő, 100 kiló felett kezdődik. Mégsem gúnyolom a vékony lányokat. Ellenben a vékony lányok már hajlamosabbak gúnyolódni.


Tessék egy nem régi kérdés, ahol látni, hogy a kérdező, egy elég beteg vékony leányzó.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__7..

2015. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem rendbe van amíg nem egymás pofájába mondják

én is az elhízott kategóriába tartozom nen is kevéssel, de rajtam is viccelődtek, én is viccelődtem más alkatával, kinézetével

viszont sosem fajult addig a dolog hogy a másik szemébe mondjam hogy: menny a vágóhídra, már várnak rád!

2015. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!