Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi létére nem élvezett el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létére nem élvezett el és nem eléggé volt merev mit tegyek?

Figyelt kérdés
először feküdtem le vele. És őszintén szólva mindent megtettem... láttam is h tetszik neki amit csinálok. Szex közben meg többször kicsúszott a pénisze, lovagló póznál elpuhult. És ami legjobban sérti a büszkeségemet h nem élvezett el a végén.. pedig mindent úgy csináltam h az neki a legjobb legyen. Velem van a gond?

2015. aug. 16. 07:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Beszéltetek arról, hogy ki mit szeret a szexben, például milyen pózokat, vagy csak csináltad neki, ahogy gondoltad?
2015. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mondta is hogy milyen extrákat szeretne.. és meg is kapta.
2015. aug. 19. 00:21
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs veled gond. Csináld neki kézzel. Amikor már ráuntál de még nem élvezett el akkor parancsolj rá, hogy spricceljen mert azt akarod látni.
2015. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ebben az a legrosszabb hogy mindkettőtöknek kellemetlen, neki azért mert úgy érzi elégedetlen vagy vele, neked meg azért mert azt hiszed azért nem áll fel neki meg nem élvez el mert nem tetszel neki eléggé.
2015. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
elég kínos. Főleg úgy h mindent megengedtem ,még azt is amit nem szerettem volna ,de akkor is "jó képet vágtam" a dologhoz.
2015. aug. 20. 11:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lépj tovább.
2015. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Több kérdés ill. magyarázat is felmerülhet. Mély szerelem ez vagy csak a dolgok technikai kipróbálása ? A különböző technikák sorozatát megelőzte-e petting, azaz a nemiszervek bevetése nélküli hosszas előjáték csókolózással, simogatással stb. ? Az is lehet, hogy a fiú túlságosan megijedt heves megnyilvánulásaidtól és a teljesítménykényszer hatására lelankadt.
2015. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!