Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezem annyira a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem annyira a szexet?

Figyelt kérdés

egyszerűen nagyon jó csodásan esik. általában egyszerre is megyünk el a barátnőmmel.

főleg akkor élvezem nagyon amikor nincs pár nap kihagyás. Amikor 4-5 napig nincs szex akkor nem esik olyan jól de jó.

olyankor miért nem esik annyira jól amikor kihagyások vannak?



2015. aug. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Atyaúristen te élvezed a szexet!?!?!

Hát kapaszkodj meg de közölnöm kell veled, hogy egy mocskos szexfüggő vagy és valószínűleg sosem fogsz belőle kigyógyulni. Ez van...

Annyira szexfüggő vagy ha egy ideig nem kapod meg amit akarsz a következő alkalom már nem tetszik annyira.


Nem amugy viccen kívül szerintem csak annyi lehet, hogy a pár nap kihagyás megtöri a rendszerességet ami miatt picit más mint amikor nincs kihagyás.

2015. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg! Rajtad kívűl még sok millióan élvezik! Nők és férfiak is.
2015. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szex csodálatos dolog. A természet adta ösztöneink kiélése. A szaporodás az egyik legerősebb emberi ösztön, szal a szeretkezés mindenki számára feloldó, kielégítő esemény. Teljesen természetes hogy élvezed, hidd el mindenki élvezi, különben miért is tenné?? És különben is ez egy nagyon erős ösztön-mint már írtam- senki nem kerülheti el, -vagy csak erős akaraterő, és önmegtartóztatás árán- hogy szexeljen. Az anyatermészet olyan szervekkel látott el minket, melyek lehetővé teszik a szexet. Pontosan azért élvezzük, hogy szaporodjunk. :) Remélem, segítettem. :)
2015. aug. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az pedig, hogyha kihagyások vannak, akkor nem élvezed annyira az talán azért lehet, mert addigra már lecsillapodik benned a vágy. Meg az hogy a szex számodra egy ilyen kiemelkedően nagy öröm azn életedben, az talán az erős libidódnak tudható be. Ezzel nincsen semmmi gond, hiszen a szeretkezés utáni vágy erőssége mindenkinél más és más. Temperamentum, személyiség, élethelyzet stb. függő. Nagyrészt nem tudjuk befolyásolni. Remélem, segítettem. :):)
2015. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!