Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vizuálisan teljesen felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizuálisan teljesen felizgat az átlagnál lényegesen nagyobb péniszek látványa (20cm és afelett) és ezáltal a szexet is jobban élvezem velük. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Önmagában nyilván nem okoz több élvezetet mint egy átlagos méret tehát tisztában vagyok vele hogy csak pszichésen ad plusz élményt de ezáltal a szex maga is élvezetesebb számomra .

2015. jún. 4. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Minden lány így van vele, csak a legtöbben nem vallják be.
2015. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs ebben semmi szégyelnivaló,a pasik is jobban buknak egy gömbölyű (bubble ass)popsira mint mondjuk egy laposra pedig az is csak pszichésen ad plusz élményt,de hát a szex minőségéhez ugyanannyira hozzátartoznak ezek a pszichés tényezők mint a fizikai behatások.
2015. jún. 4. 20:13
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Pontosan! Ezért is fura mikor minden kérdéshez adagolják mekkora a hüvely meg hogy 10 cm pénisz is elég, 15 bőven átlag és ki lehet elégíteni vele egy nőt! De kit érdekel ha a látványra nem tetszik? Nekem is a nagy kemény farkak tetszenek 20 cm az alap! Ettől még nem vagyok ribi se nem troll.


19/l

2015. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2as: pontosan így vagyok vele én is . A szex élvezeti minősége nagyon nagy részt fejben dől el és a nagy méret látványa az számomra kiemelkedően fontos tényező ehhez. Lehet hogy sokaknak hülyén hangzik de egy nagyméretű pasival tudom magam igazán nőnek érezni az ágyban ,neki tudom teljesen átadni magam és élvezni ahogy felémkerekedik.,Számomra a nagy méret hozzátartozik az igazi férfiképhez .
2015. jún. 4. 20:29
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
szerintem ahogy a férfiaknak a széles csípő, nagy fenék tetszik... a nőknek meg a nagyobb és vastagabb farok.. nem hiszem, hogy ezzel gond lenne
2015. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy én is birom, amikor odahánnyák, hogy ó elég egy 12cm-eske is.. Pedig fogadni mernék, hogy aki ezt írja még maga sem gondolja komolyan amit állít..
2015. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
5ös: teljesen egyetértek,nyilván ez egyfajta genetikai kódolás,de mégis sokan tagadják.tele van minden farok méret kérdésekkel és mindenki jön a hüvely hosszával ,meg hogy csak tudd használni stb...tény engem is elégített már ki átlagos méretű pasi de szex közben és utána is volt egyfajta hiányérzetem.
2015. jún. 4. 20:50
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

"20 az az alap"


Kapj mar elo egy vonalzot te maki!


Szerinted 100bol hany ferfinek van ilyen?


1-2 max.


Szep almokat! Lassan itt az ebredes ideje.

2015. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Miért, szerintetek minden csaj, akinek a barátjának 12-13-14 centis farka van, az nem tartja férfinak a párját? Vagy nem élvezi maximálisan a szexet vele? Hát szerencsére nincs így. :)
2015. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Elég egyszerű gondolatmenetetek van. Miért nem lehet elhinni, hogy vannak olyan nők, akiknek TÉNYLEG elég, és nincs hiányérzetük az átlagos méret miatt? Nem mindenki egyforma, nem mindenki olyan mint ti. Buták vagytok.
2015. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!