Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lány vagyok, eddig 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, eddig 4 pasival szexeltem. Soknak számít?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 22:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ha egy este történt akkor kicsit sok, elvégre 3 lyuk 4 pasi felállás nem igazán nyerő
2015. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én sokkal többel.
2015. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Viszonyítás kérdése..

Van akihez képest sok (pl akinek mai napig az első barátja van, és csak vele feküdt le), de van akihez képest semmi ez a 4..

2015. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Scav ***** válasza:

Azért elszomorít, hogy jól lepontozott valami hülye, mert VÉLETLEN bátorítom a lányt arra, hogy élvezze a szexet, főleg ha az nem egyéjszakás kapcsolatból van. Ami persze nem rossz, csak ne az legyen túlsúlyban. Trollkodás megy a kis szüzeknek, meg a szentfazékoknak. Ha egy férfi írta volna be ezt a kérdést, mindenki gratulált volna. Képmutatás megy itt...

Kérdező: Élvezd a szexet, de lehetőleg érzelmekkel. Kevés egyéjszakás kaland és több párkapcsolati szex. Csak legyen meg a kapcsolatnál is a minőség!

De itt a piros pacsit jobban szeretik adni, mint a zöldet. Ha valaki szarban van, húzza magával a többit is...

2015. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nemgondolnám soknak.
2015. aug. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasinak hány érzelemmentes dugás után kell elgondolkodnia a családalapításon?

50 után? Vagy legyen 100?

És ha meg is volt a 100 érzelemmentes egy éjszakás kaland, lesz pofája közületek bárkinek is leszólni az annak a férfinak az életvitelét?

Valószínűleg nem...


Kérdező, te meg ne csüngj már ennyire vadidegen férfiak véleményén, akik stresszlevezetni járnak erre az oldalra.

Ha élvezted, akkor ki nem sz a rja le?

2015. aug. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán az a probléma, ha egy pasi lefekszik 100 csajjal az menő, de ha egy csaj fekszik le 10 pasival, akkor az már ribnc.


14# Itt GYK-n az itt lévők 80%-a szűz, sőt fele még nőt/férfit sem látott meztelenül, szóval az ilyenek pontoznak le, akik megvannak győződve arról, ha valaki többet szexel mint ők az már rbanc

2015. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%
A legoptimistább becslés szerint is évente új pasi. Hűséges biztos nem vagy, sőt, ez nálam már a Q betű fele hajlik..... Bocsi, de ez van.
2015. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Fiatal vagy,annak idején én is faltam a pasikat. Csak mikor nagyobb lettem már akkor értettem meg milyen ostoba is voltam. Majd rájössz te is,hogy nem kellett volna ennyi embernek odaadnod magad.De akkor már késő lesz...

Felnősz és mindenki rajtad fog nevetni..

Csak okosan!

2015. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy mikortól. Ha csak néhány hónapja volt az első akkor sok, ha évekkel korábban akkor kevésbé.

Azért nem árt ha vigyázol a környékeden, az ismeretségi körödben a jó híredre!

2015. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!