Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már oyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már oyan, hogy az akkor aktuális pasitokat reggel szopással keltettétek?

Figyelt kérdés
Milyen volt neki? Hogy jutott eszetekbe? Hány évesek voltatok, és mióta jártatok?
2015. aug. 17. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm imádja kor nem számít
2015. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem még.Én sokáig szeretek aludni:)
2015. aug. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem de nagyon szeretném màr ugy kelteni,szerintem legközelebb ugy fogom
2015. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Hamarabb felebredtem. Mint mindig. Es megvotlunk beszelve hogy megyunk valahova de bekesen aludt. Elkezdtem puszilgatni az arcat mellkasat hasat es ebredezett. Aztan kitakartam es mar a szamban is volt. Imadta :) 23l
2015. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak tudom úgy keltem a páromat. 4 éve vagyunk együtt, és 19 vagyok.
2015. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Reggel élni nincs erőm nem hogy ilyeneken gondolkodjak. Amúgy meg egyszerre kelünk mindig így ez nehezen kivitelezhető
2015. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha egymásnál alszunk, mindig így keltem.
2015. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
en nagyon szeretnem de meg nem volt ra alkalmam
2015. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, sokszor. :) A legjobb dolog így ébredni szerintem. Nekem jólesik nagyon, ha ezzel kezdhetem a napot, és általában neki is tetszeni szokott. Az ötlet meg onnan jött, és ezért olyan gyakori egyébként is szerintem, mert a pasiknak igen gyakran állni szokott reggel, amire ha nőként ránézel, akkor kb. ez az első reakció, hogy be akarod kapni. :)
2015. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy amíg be nem kapod addig piszkál hogy csak azért is bekapod. :D


Nekem már volt olyan, hogy előbb mentem dolgozni és sminkelni se tudtam, mert jött oda és addig nem hagyott békén, míg ki nem elégítettem.

2015. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!