Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NBmen kérdése:

Mit gondoltok arról, ha valaki pénzel egy idegen lányt akit még alig ismer, de meg kapja amit csak szeretne pl. ruha, táska, cipő, ékszerek vagy csak szimplán pénzt! Mind a 2 fél jól jár, ha a hölgy is viszonozza a nagylelkűséget, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
volt már eddig 4 hölgyel ilyen jellegű kapcsolaltom

2015. aug. 17. 10:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tettél fel eddig valami sok kérdést gyakorikérdéseken. Ezt abból szűrtem le, hogy egyrész feltetted a kérdést de ami még rosszabb reagáltál is a válaszokra. Ilyet nem szabad csinálni egy ilyen kérdés esetében mert a legtöbb ember qurvára nem úgy gondolkodik mint mondjuk te. Én úgy gondolom ez teljesen rendben van, mint ahogy a sima prostizás is. Bár annak szerintem se sok köze van ehhez.

Egy ember valamiért együtt van egy másikkal, a semmiért nyilván senki nem fog leállni a másikkal. Ha azért mert jól néz ki akkor azért, ha befolyásos, ha híres, ha menő, ha jófej, ha kedves, bármit lehet mondani de mindenki okkal van a másikkal.

Akkor miért nem mondjuk az összes indokra azt hogy, "fú öcsém mekkora lúzer vagy hogy azért van veled a csaj mert jófej vagy, és ha nem lennének ilyen jó poénjaid akkor már le se szarna mi? Gondold végig öcsém ez a csaj kihasznál téged csak jól akarja érezni magát melletted"

Na most ha egy nő attól érzi jól magát, hogy szép ruhákban járkál, stb akkor az most annyira más?

Mindenre rá lehet mondani hogy önző, de az emberek valamiért erre fenik a fogukat, mai napig nem értem miért. Bár én is fel szoktam tenni néha olyan kérdést aminél tudom, hogy kb mire számítsak de azokra soha nem reagálok egy szót se.

2015. aug. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!