Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy valaki szűz akar maradni (punciban), ezért inkább análisan szexel valakivel? Nektek bejön, ha csak popószex van és punciba nem dugtok? El tudtok így élvezni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem rém 1 szerű a történet seggbe élvezi!!! ennyi
2015. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon bejön ha csak popsi sex van. Imádom. Jobban is mi t punciba. És a popsi szüzességemet is előbb veszitettem el mint a puncimét. Nem mert szűz akartam maradni hanem mert jobban izgatott.
2016. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
a popsiszex természetes a punciszex nem az! csak nemzésre!
2017. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt olyan lány aki nem akarta még elveszteni, de akart ilyesmit csinálni, ezért csak popsiba akarta néhány hónapig... Most olyan van aki még soha nem csinálta, de kipróbáltunk ezt-azt nagyon élvezte és szeretne mindent. Nagyon szerencsés vagyok, tudom :)
2019. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!