Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szeretitek csajok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretitek csajok a vad szexet? Bejön gy kis hajtépés, ha keményen elkapnak, lájtos folytogatás, erőteljesebb fenékpaskolás, aztán popsiba dugás? Ez kinek fér bele?

Figyelt kérdés
A régi csajom imádta az ilyesmit, a mostani viszont nem... Pedig úgy akarnék vadulni egy jót! 30/F (kor és nem is érdekelne!)

2015. aug. 13. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Keress mast mert ha nem elegit ki szexualisan mashol fogod keresni. Vagy beszelj vdle errol hogy te mit szeretnel.

En is imadom ha pirosra verik a fenekem. Vagy ha hatulrol huzzak a hajam ... Vagy ha neki lok afalnak ... De sok ferfi sem kepes erre .. 23l

2015. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
én is imádom :P és a mostani partnerem szívesen csinálja,szóval nem panaszkodom :) 18/L
2015. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Imádom! Sokkal jobban élvezem mint a lassú, finom szexet. 25/N
2015. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is imádom, de szerencsére a párom is :) 21l
2015. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Próbálja meg seggbe dugni akkora taslit kapna hogy megfial. Nekem is bejön csak fordított szereposztásban. Eszem ágába nem lenne hagyni az ilyesmit.
2015. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

a fojtogatáson kívül én is szeretem. Jobb mint a lagymatag szex

21/L

2015. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 szolid vs. 5 durva, jó arány! :)
2015. aug. 13. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Enis imadom :)
2015. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem arról van szó, hogy ez csak egymásfajta szex..legalábbis nálam. És bejön, pont azért mert más. Olyankor nem azt érzem, hogy megaláznak, hanem inkább az izgat, hogy ki tudom hozni a pasiból az "állatot" és ez jó érzés. Mondjuk nálunk így működik.. lehet másoknál máshogyan, de jó. Inkább idő kell, amíg valaki e két dolog között különbséget tud tenni, ha egyáltalán megpróbálja. Ha nem, mert elzárkózik előle, kár erőltetni, nem fog menni. 34/N
2015. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!