Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 8 éves kapcsolatban a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éves kapcsolatban a párom havi 1szer igényli. Normális?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk egyutt 14-18evesek voltunk mikor osszejottunk, en fiu 22 o lany 26 eves. Havi egyszer eleg neki a szex de ha az se lenne se lenne baj. Egyebkent minden rendben van koztunk, normalis ez igy ? Koszi a valaszokat
2015. aug. 17. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te többet igényelsz,már pedig többet igényelsz,akkor vagy minden héten háromszor szexeltek,és belátja a barátnőd,vagy rövid időn belül vége a kapcsolatotoknak !
2015. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 év után, ahogy elnézem a régi párokat az ismeretségi körben, normálisnak mondható, bár nem szükségszerű hogy igy legyen, vannak kivételek.
2015. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy kúr más valakivel vagy vége a kapcsolatotoknak.
2015. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan 7eves kapcsolatom van.

21-21

Nincs olyan, hogy ne kivannam vele a szexet!!

Minimum heti 3alkalimmal.:) es nem gondolom, hogy ez a kozeljovoben valtozni fog!!

Szerintem ott valami nincs rendben. :S

21/L

2015. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat. De mi? Mar nem.kivanna?
2015. aug. 18. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon nem normális. Egy 26 éves csaj még tutira sokkal több szexet kíván, ha minden rendben van.
2015. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem normális.A havi egy az azt jelenti,hogy a ciklusa alatt csak egyszer. Furcsa a 18 lány,14 fiú összejövés,de ezek szerint kiállta az idő próbáját a serdülőkori szerelem. Nekem is volt egy több éves kapcsolatom,ahol többet voltam magammal,mint a párommal.Kb havi egy kettőre redukálódott.Egyszerűen nem volt sose kezdeményező,nem volt nőieskedő,s talán ráuntam,s én se próbálkoztam többször.Mostani párommal heti min 3 szor együtt vagyunk.Szerintem próbálkozz nála rendszeresen.Minden alkalommal,amikor kedved van.Kár lenne emiatt érne véget.Lehet meghozod a kedvét és akár a heti egy-három alkalomig eljutsz.Evés közben jön meg az étvágy.
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!