Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nős pasi tetszik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasi tetszik?

Figyelt kérdés
Mikor először találkoztunk nagyon kedves volt,és mindig engem nézett.De felesége van,de elkezdtem érezni iránta.Hogyan felejtsem el?

2015. aug. 17. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Neked nem elég az a tudat, hogy nős?

Nekem ha megtetszik egy pasi, és kiderül, hogy nős, akkor egyből törlődik a listámról és már nem fog bejönni nekem.

Csak nekem működik így a radarkám?

2015. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kerülj vele minden kapcsolatot. Nézz más pasi után.
2015. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban hogy nős. Azt a nőt szeretgeti minden este, azzal a nővel akarja leélni az életét. Téged csak megnézett, örülj annak hogy tetszel valakinek és ezzel zárd is le a témát!

Ne menj olyan helyre ahol láthatod, ne nézegess képeket róla és ne fantáziálj hogy mi lenne ha.

/egy volt szerető/

2015. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd,mert nem fog a megszokott jól nevelt nőtől elszakadni
2015. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

ha én észreveszem hogy kinéz engem egy nő akkor hahyom magam

legalább neki is legyen egy jó napja

sose tudja meg senki

lehet az lesz a legjobb szexparti mindkettőnknek

hajrá szurkolok

sok sikert

esejed megwan

de nálam is van eséjed

2015. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne elfelejtened?

Attól még, hogy nős feláll neki rád is. Ne akard férjül venni, de attól még a szex jó lehet vele...

2015. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!