Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy BDSM-t szerető fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy BDSM-t szerető fiúval valahogy meg lehet szerettetni a sima vanília szexet?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit ijesztő jó pár dolog, amit Ő szeretne velem csinálni.

Szóval képes lenne egy pasi arra, hogy a kedvese miatt ezt a témát hanyagolja? Vagy benne lenne a barátnőjével a vaníliában, de megcsalná, ha kívánkozna egy olyan lehetőség, ahol kiélhetné a perverz vágyait?


2015. aug. 17. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
vszinű utóbbi
2015. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Szerintem oszd korrekt és nem korrekt emberre. A nem korrekt megcsalna a korrekt meg elhagy. Olyan nincs, h nem passzolunk az ágyban.
2015. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért? Olyat nem tudtok csinálni ami mindkettőtöknek jó? Ez nem lesz hosszú kapcsolat.
2015. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ezt a szexet szerető férfiak mennyire hajlandóak bizonyos dolgokat kivenni ebből? Úgyértem pl. hajlnadóak lennének a kézzel történő ütések kívül minden más fájdalmat okozó eszközt kivenni a dolgokvól? Pl. ostor.

Engedményekre számíthatok? Mert van ami nekem is tetszene ebben, de sok olyan dolog van, aminek a gondolatától is iszonyodok.

2015. aug. 17. 21:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki kéne próbálnod néhány "játékát", ha nem tetszik akkor utána mondd meg neki hogy nem jön be, és akkor ennyi. De azért egy esélyt adj ezeknek is, ne látatlanban mondd hogy nem akarom, ijesztő.
2015. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elég vad tudok lenni BDSM terén, ha a partnerem engedi. De ha nem szeretné, akkor a vanilla szex is tud pont olyan jó lenni, mint a perverzebb :) aztán ha rámjön a BDSM vágy, kiélem magamban (engem inkább a CBT vonz, azt ugye lehet egyedül is :D )
2015. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd békén a fiut, én se szeretnék olyan csajjal lenni aki szükségből van benne a bdsm-ben, amúgy meg a bokájáig nem ér fel a dolognak. Maradj a vanillánál és keress magadnak egy vanilla fiút ..
2015. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férfiak kisgyerek koruk óta tudják, hogy a szexben mire vágynak.


A lányok azok, akiknek meg kell tanítani...

2015. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő: én is szeretem a bdsm-et, de ha szerelmes vagyok a lányba, akkor nem nagy gond hanyagolni.
2015. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9.: Igaz. mindaddíg, AMÍG tart a nagy szerelem
2015. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!