Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatnak nagyon mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatnak nagyon mostanában a roma lányok?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy nagyon szép roma lányt, a buszon, és amikor már fel álltam, mert szálltam le, ő még ült, és felülről be lehetett látni a melleihez, nagy mellei voltak, és nagyon szépek, de egy kicsit talán laza volt a melltartója, mert amikor lélegzett, és a levegőt fújta ki, lehetett látni egy kicsit a bimbó udvarát. Nagyon Sexy volt amúgy is, de főleg akkor amikor a bimbó udvarát is láttam. Akkor nagyon meg kívántam, és az óta is, és sokkal jobban fel izgat az óta egy roma lány, mint egy magyar. Miért van ez? Tudtok olyan oldalt, ahol lehet ismerkedni roma lányokkal? Vagy ahol vannak meztelen képek, vagy videók róluk?
2015. aug. 18. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne fajtalankodj.
2015. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem fajtalankodás...
2015. aug. 18. 18:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Füstölt szalonna szagúak :)

De tényleg szépek.

2015. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fake detektorom izgalomba jött.
2015. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem fake.. De a kérdésekre válaszoljatok
2015. aug. 18. 18:27
 6/13 anonim válasza:
Talán azért jönnek be, mert a roma lányok sokkal teltebbek, mint a magyar lányok. Vagyis nekik nagyok a melleik, nagy, szép kerek fenekük van stb. Míg a magyar lányok közül csak 1-2 ilyen. Mondom én ezt lányként :D Azért a hülye is észreveszi a különbséget. Egy gond van a roma lányokkal: Tizenéves korukban szépek, de már 20 éves korukban elkezdenek csúnyulni, öregedni (A falumban, ahol lakok sok a roma lány, tapasztalatból tudom)
2015. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt én is tudom, hogy sajnos hamar öregszenek. De 16-18 körülit szeretnék
2015. aug. 18. 18:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekből teszik, akkor nagyon jó velük a szex! /F.
2015. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szeretem a kormos puncit én is :)
2015. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elment az eszed
2015. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!