Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nektek is csomó roma ismerősöt...

Nektek is csomó roma ismerősötök költözik ki Kanadában mostanában?

Figyelt kérdés
csak azért érdekel, mert 1 éven belül a negyedik ismerősöm fog 1 hónap múlva kiköltözni és ez csak a környéknek köszönhető vagy tényleg így van-e.
2011. dec. 10. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyetlen roma "ismerősöm" van: Balogh Kálmán és fia, akik kirabolták a budapesti VI. kerületi lakásomat tavaly, pont egy héttel karácsony előtt. Szabadlábon vannak, szóval akár az is lehet, hogy egyszercsak kiköltöznek valahová. Isten óvja Kanadát, mert gondolom nem a tanult, szorgos-dolgos emberek vándorolnak ki, hanem akik magasabb segílykét remélnek...
2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem hinném hogy sokáig maradnak az ő hozzáállásukkal. szerintem hamarosan küldik haza őket :)
2011. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDD
2011. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy roma ismerősöm van, még általános iskolából, ezer éve nem láttam, nemrég megtaláltam facebookon és ő is Kanadában lakik most. Mondjuk ő a képek meg minden alapján normálisnak tűnik, nem az a paraszt rajroma, elvileg fodrász odakint.
2011. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én itt élek Kanadában, és már kezdik érteni a kanadaiak is a problémánkat. Abban a pillanatban, hogy a cigányok megtudják, hogy itt is kell dolgozni a megélhetésért, akkor inkább hazamennek a "biztosra". Addig maradnak csak itt, amíg a menekült kérelmüket elbírálják, mert csak addig kapnak pénzt meg egyéb juttatásokat. Ha dolgozni kell, akkor általában 10-ből csak 2 marad itt, mert a többi nem akar dolgozni. De szerencsére jövő júniustól szigorodik a szabály, és létrehoznak egy biztonságos ország listát, amelyen Magyarország is rajta lesz, és az onnan kérelmezőket élből el fogják utasítani és amennyiben 3 hónap alatt nem találnak munkát vagy nem tanulnak, akkor jöhetnek vissza.
2011. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos megint vissza fogják zavarni mindet, mert ott is csak élősködni akarnak!
2011. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos egy sem...
2011. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offert, de mi az,hogy arra hivatkoznak,hogy menekultek? Mert ennyi erovel barki hivatkozhatna erre,idokozben kap munkat es "ottragad". Ezt jol ertem? Nem mintha vonzana Kanada, en is kulfoldok elek, de ugy hallottam,hogy ott nagyon sok a cigany,ezert is huztam ki a listamrol anno.
2011. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nektek is csomó roma ismerősötök költözik ki Kanadában mostanában?"

SAjnos nem elegen...

2011. dec. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

És egyébként akkor mi van ha valaki nem roma, hanem magyar.

Őt is befogadják akár családostól is ha menekült státuszt kér? És ha a magyarja a rendes, dolgozna, elhelyezkedne akkor kint maradhat?

Vagy ez hogy van?

egyébként amíg a segélyt kapják dolgozhatnak, vagy csak utána lehet ha lejárt a segély?

Én ezt azért is nem értem, mert sok magyar család ember hiába melózik itthon, nem tud kijönni a lóvéból! Akkor ők nem mehetnének ki? Mondjuk ők is menekülnek valami elől! Ez kezd érdekelni ez a téma.... :)

2011. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!