Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexpartnerem nem igényli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexpartnerem nem igényli az orális szexet, mennyire ritka ez?

Figyelt kérdés

A barátnőim kiakadtak, hogy a szexpartnerem nem kéri az orális szexet, miután a szexkapcsolatunk elején a tudtára adtam, hogy én nem szeretem azt csinálni.

Ő minden alkalommal kielégít engem orálisan is amúgy, de én őt nem, amúgy már másfél éve megvagyunk egymással.


Mennyire ritka ez ?

21/N


2015. aug. 18. 19:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem nem tiportal. Nem mozgatsz. Csak a pasit sajnalom akivel vagy
2015. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 - Aha, hát ő köszöni jól érzi magát, különben nem lenne velem, szóval erről ennyit.
2015. aug. 18. 19:36
 13/23 anonim ***** válasza:

az meg se fordul a fejedben, hogy azert van veled, mert nincs neki mas, és a kevéske is több az abszolult nullánál?


utálom mikor a nők azthiszik, mármit, bárkit megkaphatnak cskazert mert ott a p/na a lábuk közt!


am a kerdesre valaszolva:


én sem igénylem az orált! jopar csajom volt már, különféle technikákkal...de soha egyik se jött be. valahogy kevés az inger...egyszerűen nem vágyoom rá.


24/F

2015. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

" utálom mikor a nők azthiszik, mármit, bárkit megkaphatnak cskazert mert ott a p/na a lábuk közt! " - Ha nem vetted volna észre, én is csak direkt sarkítottam , nem vagyok nagyképű, de a bunkó és frusztrált válaszolóknak jó az orrukra koppintani.


Amúgy miért gondolod, hogy az számomra megalázó lenne, ha azért van velem, mert nincs neki más ? Ettől még nem én vagyok leírva, hanem ő. Nekem például van más, az meg, hogy ő mit csinál az életével, az az ő dolga. Én nem szorulok rá, talán ő szorul rám , de ez rám nézve miért is volna gázos ?

2015. aug. 18. 19:48
 15/23 anonim ***** válasza:
34%

Rettento buta vagy!!!

Minel vagy vele ha neked van mas is? Ekkora ribizli vagy h tobbel kell dugatni magad?

Ha neg tudod h szerencsetlen szerelmes miert nem hagyod ott? Jobb h szenved es remenykedik??

2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
39%

ilyenek miatt mint te kerdezo tart itt a vilag ahol, lefele a leejton a pusztulasba

nem "ribi" vagy hanem **** nem irom ki mert torolnek valaszt

+.+

2015. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat és nem szopsz? Én biztos nem csinálnám akkor neked.
2015. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyébként igaz amit a többiek írnak, hiába pontozol le mindenkit. Egy gerinctelen ribi vagy.
2015. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szerimtem nem vagy ettől ribi, mindenkinek ott a lehetőség, hogy kiélje szexuális szabadságát. De feltételezem, hogy ha kmolyabb pasi jelenik meg felhagysz ezzel az élettel.

Van akinél én se igényeltem az orált, nem is rajongok érte, tőle meg abszolút nem vártam el. Keféltünk ész nélkül és annyi. Szerintem sok pasi van ezzel így nem kell aggódni.

2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is szex kapcsolatban vagyok, és nem orálozunk. Mivel szexkapcsolat, bárkitől bármit elkaphat.


20/L

2015. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!