Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Amikor a barátnőddel szexelsz, akkor csak üríteni akarsz egyet?

Figyelt kérdés
Vagy vannak olyan vágyaid is, mint pl. kifejezni a szerelmedet, jobban megismerni egymást, közelebb kerülni egymáshoz, örömet szerezni egymásnak stb.

2015. aug. 19. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekelne engem is!

18/L

2015. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egybeszeretnek olvadni vele, egyesulni
2015. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem csak üríteni, hanem kölcsönösen jó érzést szerezni, és a szerelmet erősíteni.
2015. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is milyen régóta ismeritek 1 mást.

Szerintem nem üriteni akarok hanem ki élni vágyaimat.

Persze 10 év után már nem sok felfedezni való van a másikban , de akkor is lehet bújni a másikhoz mert anyás vagyok :) 40F

2015. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Kirekesztő a kérdés, mert a két véglet van kihangsúlyozva! Nem csak "ürít" az ember a párjával, azt a wc-n szokás! Viszont nem is a szerelmemet akarom kifejezni vele, mert azt elmondom szóban, tettekkel és ölelésekkel. A szex egy közös élvezkedés, ami mindkét félnek jó. Nem ismerkedés, nem szeretet kifejezés, nem ponyvaregény, hanem egy közös élvezet! A szerelem az, amikor mindent közösen akarsz csinálni a pároddal és nem csak a szexet!
2015. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy mi csak úgy tekintünk a nőkre, mint testekre akiket használunk? Ez azért eléggé sértő kérdés...


Sosem volt alkalmim, de még egy ilyen szituációban is az lenne a célom, hogy boldoggá tegyem a nőt akivel vagyok. Csak úgy lehet számomra igazán élvezetes a szex, akkor vagyok én is kielégült, ha látom, érzem, hallom ahogy a párom minden pillanatát élvezi a velem töltött időnek. Nincs annál jobb érzés, mikor összerezzen a karjaimban az élvezettől, érzem ahogy feszülnek az izmai, megfeszíti egész testét. Hallgatni a sóhajait, nyögdécselését, nézni az arcát, a ragyogó szemeit. Sosem gondoltam úgy senkire, hogy őt csak használom. Sőt, nem is szeretek elmenni, mert az csak pár másodpercnyi öröm, amikor viszont mozog a nőben a farkam és érzem a melegségét, az apró szorításait, a sikamlósságot, messze csodálatosabb érzés...

2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos ez picit többről szól mint a kérdésben leírtak.
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ja, csak kifacsarni
2015. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, ha valaki már a barátnőm, akkor az alkérdésed vonatkozik rám. De persze néha kellenek kapcsolatban is a vad dugások, amikor úgy kifacsarja a hüvelyével a péniszemet, hogy rosszul leszek. :D
2015. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy megy, hogyha megkívánom a barátnőmet, akkor folyton a nyalás ugrik be elsőnek, majd megveszek érte, hogy csinálhassam neki. Aztán amikor már elélvezett párszor, akkor már én sem bírok magammal, és akkor hatolok belé. Nem az a jár a fejemben olyankor, hogy de jót ürítettem, hanem, hogy végig mennyire kívántam őt magát...a nuniját, a testét, a csókját.
2015. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!