Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy lefeküdtél egy olyan barátnőddel, akivel csak barátként tekintettetek egymásra, de miután szeretkeztetek, szerelmesek is lettetek egymásba, és nem csak ilyen "barátság extrákkal" maradt a dologból?

Figyelt kérdés
És mióta ismertétek egymást?
2015. máj. 25. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen, csak nagyon szégyellem, mert már régóta tetszett nekem a lány őszintén szólva, és ő nem leszbikus, sőt ha biszex is, inkább a férfiak érdeklik. Iszogattunk és hát úgy alakult, hogy lefeküdtem vele, nagyon jó volt, és továbbra is barátnők maradtunk. Egy ideig (kb fél évig) tartott is ez a barátság extrákkal kapcsolat. De az volt a nagy baj, hogy én továbbra is többet szerettem volna, ő meg továbbra is inkább a pasikat szerette. Így vége lett, de talán annyi happyend maradt a végére, hogy továbbra is jó barátnők maradtunk és egyáltalán nem kellemetlen egyikünk számára se, ha erre a kis időszakra visszagondolunk.

25N

2015. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, igy lettem leszbi es ez volt az elso kapcsolayom is...es eddig a legoszabb is ez volt
2015. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen volt :) azóta is együtt vagyunk lassan 3 éve :)
2015. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt, jártunk 1 évet.:) plusz egyszer a legjobb barátnőmmel részegen..bárnem csináltuk végig, inkább csak szórakoztunk, de azóta se volt ilyen,és nem zavart ez a kapcsolatunkba be.:)
2015. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmmel kipróbáltuk,megbeszéltük ha lesz kedvünk akkor szórakozunk egy kicsit. De azóta se történt semmi.Mondjuk én időnként vágynék rá.De neki szerintem 1x elég volt vagy nem tudom.Mi se juttattuk el egymást a csúcsig,csak masszírozásból kicsit több lett :D Azóta is minden oké a barátságunkban.Nem vagyunk egymásba szerelmesek,barátnőmnek párja van /pasi/ bár szerintem a kapcsolatuk a végét járja.

De őszintén szólva ha ő is én is akarnánk tuti egymásba szeretnénk:)

Ősszel lesz két éve,hogy ismerjük egymást és legjobb barátnők vagyunk.

2015. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!