Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, akik nem élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akik nem élvezik a szexet, mit csináltok, amíg tart?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy úgy tudom, van aki SOSEM élvezi az igazi közösülés, amikor mozognak benne, a hüvelyében. Addig ti mit csináltok? Nem "unalmas" csak feküdni és hallgatni ahogy a másik élvezi, de ti annyira nem? Vagy ez csak legenda, hogy nem minden nő élvezi, és mind élvezi, csak nem mindenki élvez el hüvelyi úton így?

2015. aug. 20. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, rosszul közelíted meg a problémát. Olyan, nem igazán létezik, hogy valaki egyáltalán nem élvezi a szexet, teljesen elutasítja és szenvedést okozna ez a fajta időtöltés. Egy értelmes nő nem fekszik le úgy, egy férfival, hogy számára elviselhetetlen legyen. A szeretet, az ölelés, a testi érintés és a szex akkor is jelent valamiféle örömöt, ha nem jut el valaki a teljes kielégülésig, az orgazmusok csúcsáig. A szexben az is nagy örömöt jelent, ha valaki örömöt tud adni a másik, szeretett embernek. Önmagában ez is tud egyfajta testi és lelki kielégülést adni.
2015. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Légyszi ne keverd ide ezt a részét. Persze ezzel mind tisztában vagyok, de én CSAK A FIZIKAI részre gondolok, amikor a nő nem élvezi hogy a pasi mozog benne. Ennyi.
2015. aug. 20. 14:54
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

De nem lehet különválasztani ezeket. A szeretkezés nem mindig az orgazmusról szól. Nekem például nincs mindig hüvelyi orgazmusom, ennek ellenére élvezem, hogy a párom velem (bennem) van, hogy ölel, csókol, becézget. Ez akkor is egy nagyon kellemes élmény, ha nem élvezek el a végén.

Az, hogy valaki élvezi a szexet, meg hogy ELélvez a szextől, az két külön dolog.

2015. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért nem érted, amit írok? Nem az orgazmusról beszélek, hanem arról, amikor valaki konkrétan azt nem élvezi, amikor MOZOG BENNE A PÁRJA. A HÜVELYÉBEN NEM ÉLVEZI AHOGY MOZOGNAK. Gondolom azért nem érted a kérdést, mert te élvezed amikor benned vannak, akár van orgazmus akár nem, de nem mindenki...
2015. aug. 20. 15:14
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Olyan érzést, hogy csak úgy mozogjon bennem egy férfi érzés nélkül, ... én még soha nem éltem át és nem is fogok!

Gondolom, ezt az érzést a fizetős szolgáltató nők élhetik át, érző ember aligha.

2015. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az hogy bennem van teljesen kozombos viszont azt imadom hogy felizgul ram, be akarja tenni, aztan elvezi es elmegy :) es kegyes hazugsagot mondok hogy en is elmentem... tudom szemetseg, de nem esne neki jol ha tudna hogy sose mentem el, es valoszinuleg nem is fogok huvelyi orgazmust atelni. en nem szoktam unni igy sem, dehat ki hogy eli meg a dolgot, en a vele toltott minden percet szeretem
2015. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6. hozzászóló, te végre érted a kérdés lényegét!!!!
2015. aug. 20. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os: és színlelni is szoktál orgazmust, vagy elég annyi hogy közlöd, hogy elmentél?
2015. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

imádkozom, hogy mielőbb végezzen

sikítok, de nem a gyönyörtől.

nem tudom, hogy élvezem-e.

szerintem nem.

2015. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező, az a helyzet, hogy én is pont azt írtam, amit a 6-os, csak a színlelésre nem tértem ki, érdekes, hogy az egyik esetben kiabálsz, a másikban örülsz, hogy végre valaki érti.

Na mindegy, ez már ne legyen az én problémám.

3-as voltam

2015. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!