Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít a pénisz hossza,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a pénisz hossza, illetve a vastagsága? Mekkora az "ideális" méret? (Nem is túl nagy, nem is túl kicsi. )

Figyelt kérdés
Ha igen/nem fejtsétek ki, miért.

2015. aug. 20. 23:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak nők válaszoljanak!!!
2015. aug. 20. 23:47
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem számít. Nekem a viselője számít, és ha őt szeretem, akkor a péniszét is.
2015. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az ideális:


Az amelyiket a gazdája tudja használni

2015. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem attól függ, kivel van dolgod. Az Édes életben vagy melyikben mondta az egyik csaj, h a szex az nagyon fontos, mer ha nincs meg a kémia v mittudomén. Ja meg olvasgattam még csak mindenféle dolgokat, szóval nem értek hozzá, de olyan szívatás van, hogy olyan pici volt neki, hogy nem érezte, v túl nagy volt a tagja, és nem fért be a barátnőjének meg ilyenek, akkor meg szerencse kell hozzá, hogy ideális legyen, de mondom,én még sose csináltam ilyeneket.
2015. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Szamomra Nincsen 'tul' nagy
2015. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 21. 00:52
 7/8 Scav ***** válasza:
84%

Férfiként pofátlankodok ide:

Azt vettem észre, hogy a méret nem számít annyira a hosszúságnál egy bizonyos szint felett. Pl. 16 cm és felette már nem nagyon számít. Viszont a vastagság kell, a legtöbb nő azt szereti, ha kitölti a vaginát egy kemény valami, nem annyira jó, ha a méhszájat döngetik. De már találkoztam az ellentétével is. De a többség inkább a kitöltésre koncentrál. A hüvelyi orgazmusos csajok között. Mert volt olyan, akinek csak csiklóval jött össze, oda meg nyelvjáték, ujj kell. Vagy Dugás közben rásegítés.

2015. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 21. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!