Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság már a nők szedik fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már a nők szedik fel a férfiakat, ha szexelni akarnak?

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Jólenne, de ritka :D 27/F
2015. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Torz igazság de igazásg... Én inkább ugy fogalmaznám, hogy A nő választja ki kivel akar szexelni.

Ez lényegében évtizedek óta így megy nem értem miért vagyunk ezen felháborodva. A pasiknak vannak igényei egy nővel szemben, így a nőknek is lehetnek igényei a pasikkal szemben. Azért megnézném azt a pasit aki odamenne és önként megdugna egy 200 kilós zsiros hajú pattanásos nyugdijjas nőt, csak azért mert neki nincsenek előítéletei.

Mi pasik vadászunk és ez esetben a préda dönti el hogy hagyja e magát levadászni.

2015. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem jöhetnek, csak nem jönnek az a baj. :D
2015. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok "pasi".Am. ezzel az erővel egy férfi is dönthet,nem?

Tényleg csak a kinézet számít,felesleges az úgynevezett udvarlás már?

2015. aug. 21. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 14:39

a mai világ nem követeli meg azt a fajta udvarlást már amit apáink és nagyapáink követtek el annak érdekébe, hogy forro ondójuknak értékes gazdatestet találjanak anyáink és nagyanyáink személyében :)

2015. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Léteznek rámenős lányok, de ők mondjuk a 10-20%.


Én eddig 19 lánnyal csókolóztam az életben. Ebből 2 volt az, akik engem csókoltak meg, tehát gyakorlatilag ők másztak rám. (Persze szex a 19-ből jóval kevesebbel volt.)


A legtöbb nő azért szerencsére meg tud maradni ma is legtöbbször nőiesnek. Ha egy nő NAGYON szerelmes vagy NAGYON tetszik neki valaki (ami mondjuk néhány évente egyszer van), akkor akár ők is kezdeményeznek, de nyilván, mivel nők, teljesen normális hogy a férfi kezdeményezésére várnak.

2015. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarna, ha a szerelmem, a barátnőm, akit szeretek, nyugdíjat, segélyt vagy állami támogatást kap. Az ilyen jellegű pénzügyi forrásai nem befolyásolják a szerelmi életemet.

Szerintem a partnerek egymást, kölcsönösen választják ki, a párkapcsolat nem hasonlítható össze a kamrapolcon lévő befőttesüveggel.

2015. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!