Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az egész nőiség a saját külsőségeivel van elfoglalva? Ez a férfiakat nem zavarja?

Figyelt kérdés

Arra célzok, hogy a nők mennyit fordítanak a külsőségekre.

Például a sminkelés. Egy egész iparág épült ki erre. Szerintem zseniális lehetett az, aki kitalálta és kihasználta a nőkben ezt a lehetőséget, mint üzleti fogást. De a nők miért akarják ezt ennyire? A sminkelés olyan, mintha hazudnának a külsejükkel kapcsolatban. Mintha maszkot viselnének. Nem értem miért jó ez és miért nem zavarja a nőket vagy a férfi párjukat. A nő elégedetlen magával? Vagy tetszeni akar másoknak? Nem bízik a párjában, hogy ő szereti úgy, amilyen? Vagy más férfiaknak is akar tetszeni? Nem baj, hogy az egész csak arra megy ki a gyártók oldaláról, hogy megvásárolják a termékeiket és piacra leljenek? A nők nem lesznek így valamennyire ribancok? Tehát ha csak a külsőségek számítanak és ennyit adnak a külsőre, akkor azt is várják el, hogy egy férfi elsősorban a külsőségekre menjen és azért szeresse őket. Nem értem ez mennyire különbözik a kur.vaságtól. Igaz az, hogy a sminkelés hosszú távon csúnyít?


A másik az öltözködés. A nők manapság szexisen és kihívóan öltöznek. Igaz, hogy a társadalom is ezt nyomatja beléjük, hogy ez a normális, de mégis önként vállalják ezt. A nők választják ki a ruhákat és hordják. Értem én, hogy a férfiak megbámulják őket és külsőre tetszik nekik. De egy férfi hogyhogy nem egy magamutogató pasivadász ribancot lát egy szexisen öltözködő nőben? Ilyen szempontból nem taszító a kihívó öltözködés?


Párkapcsolatban sem zavaró egy férfinak, ha a nő kihívóan öltözködik más férfiak előtt? Ha nem, miért nem? (Ha igen, miért?) És a nő nem érzi rosszul magát ilyen ruhákban? Hogy mindenki őt nézi és sugárzik belőle a szexualitás, ingerli a férfiakat? És a férfiak számára azt üzeni, hogy ő mintha "készen áll a szexre"?


Nem alacsonyítja ez le a nőket a szexuális tárgy szintjére? Ha ennyi mindent fordítanak a külsőségekre, pénzt, időt, energiát, akkor mi marad másra? Hogy lehet egy ilyen nőt tisztelni, aki meg akar felelni a társadalom által generált férfivágyaknak?


Miért csak nekem tűnik ez fel? Mintha mindenki más rendben lenne ezekkel, amiket én felhoztam.


2012. dec. 23. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek, csak a külsőségek érdeklik őket mind saját magukkal, mind a másik nemmel kapcsolatban. A belső értékeknek kis túlzással a létezésükről se vesznek tudomást.
2012. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon erős általánosítás. Nincs olyan nagyon sok nő, aki semmi mással nem foglalkozik, csak a külsejével.
2012. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nőt mindig a külseje alapján ítélnek meg, a kihívó öltözködés pedig relatív. Van, akinek egy combközépig érő pulcsi is az (nadrággal).
2012. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nőket szexuális tárggykéntkezelik, de ennek semmi köze nincs a ruhákhoz vagy a testfestéséhez.


Az egyszál tangaszerű ágyékkötőben élő, tehtőtől taplig festett bennszülött lánynak sokkal több tisztessége van mint amiről legtöbb európai nő csak álmodik. Az bebugyolált, fesetlen távolkeleti nőket meg úgy kezelik mint a kutyát, megerőszakolják, már gyerekkorban adják-veszik őket.


Ezek nemi szerepek az értékrendben, társadalmi normákban gyökereznek.


Az, hogy ki mennyire és milyenre alakítja magát, az a saját döntése.

Uraim, ne gondoljátok azt, hogy minden körülöttetek forog. Első sorban nem azért vesznek a nők fel egy szexis ruhát, mert nektek akarnak tetszeni. Minden emberi lénynek van egy természetes hiúsága, az más kérdés hogy ezt a fiúkban elnyomják, mert "buźis" ha egy fiú ad magára.

2012. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* közel keleti nőket
2012. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az mennyivel jobb, ha aszerint ítélnek meg egy nőt, mennyire érintetlen vagy mennyit takar a testéből?
2012. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!