Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem féltek ha futókalandoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek ha futókalandoknál elkaptok valami fertőzést? Hogy tudnak egyesek össze vissza szexelni? Ezek mind hordozók! Hiába néz ki valaki igényesnek ha valami baja van oda lent akár gombás fertőzés.

Figyelt kérdés
Valaki járt már így hogy elkapott vkitől valamit hiába hasznalt gumit vagy nem is hasznalt?

2015. aug. 21. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan kapcsolatom, ami csak a szexről szólt, olyan is, ami pár alkalom volt, még fiatalon, na, jó nem sok, 3-4, viszont azért az látszik, ha valaki igényes és ad magára, nem azt mondom, hogy ne lehetne akár egy tünetmentes fertőzése vagy valami, de annak is lehet, akivel komoly kapcsolatban vagy, olyantól is elkaphatsz, mert nyilván neki is volt előélete. Nem azt mondom, hogy fűvel-fával, minden héten mással kell csinálni, de azért, mert az ember elvétve nem csak komoly kapcsolatban szexel, attól még nem feltétlenül lesz nemi beteg. Amúgy mindennek az életmódomnak már jó néhány éve, jelenleg egy majdnem 10 éve tartó párkapcsolatban élek, egy bizonyos autoimmun betegség kiderülése előtt 2 éve volt AIDS és STD szűrésem és nincs nemi betegségem. Gombás fertőzésem pedig antibiotikum kúra után volt, illetve fog. gátló szedése mellett, amit meg abbahagytam és utána nem volt ilyen.

Szóval kijelenthetem, hogy nem volt és nincs is nemi betegségem.

2015. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ezek mind hordozók!"


Mind? Komoly kijelentés ez :)

Egyébként erre találták fel a gumi óvszert. Ha mindenki használja, használná, minimális lenne a fertőzöttség.

2015. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem él ilyen életet, annak nincs joga így beszélni egyszerűen.


Komolyan, amíg nincs tapasztalatod ilyen dolgokban, addig vannak csak ilyen téves gondolataid.


17 nővel szexeltem, közülük 10-zel csináltam gumi nélkül is. Még egészséges vagyok. Tudod ott van pl az. hogy nem sarki krvákkal, hanem jobb módú egyetemista lányokkal csinálom. Vagy legtöbbször olyan lányokkal, akiknek kevés partnere volt még korábban.


Ha az árokparton dugnék minden nap másik cigánykrvát, akkor megértem hogy beteg lennék, de így hogy a felénél még óvszert is használok, ezen kívül jómódú, egészséges lányokkal vagyok főleg, így nagyon minimális a betegség esélye. Könyörgöm, nézz már néha statisztikákat, hogy hány embernek van ilyen-olyan nemibetegsége Magyarországon. És addig ne beszélj ilyenekről, amíg ki nem próbáltad.

2015. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Remélem tudod, hogy pl. a Chlamydia fertőzésnek sokszor nincs tünete és a lakosság 10-20%-át érinti.

Attól, hogy valakin kívülről nem látszik, meg igényesnek tűnik, attól bizony HPV-je, Chlamydiája simán lehet.

2015. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Attól, hogy valakin kívülről nem látszik, meg igényesnek tűnik, attól bizony HPV-je, Chlamydiája simán lehet."

Nem akarok senkit védeni, de ezzel az erővel bárkinek lehet, olyannak is, akivel teljesen komoly kapcsolatban vagy, mert valahonnan korábban elkapta. Sőt, némelyik ilyen fertőzést nem csak nemi úton lehet elkapni, vagy nem csak aktus közben, hanem orális szex útján is.

Szóval bárkinek lehet valamilyen nemi betegsége, nem kell, hogy futó kalandokban legyen része.

2015. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem akarok senkit védeni, de ezzel az erővel bárkinek lehet, olyannak is, akivel teljesen komoly kapcsolatban vagy, mert valahonnan korábban elkapta. "


Ezt bizony nagyon jól látod. Hiába van valaki komoly kapcsolatban, attól még az előző párjaitól elkaphatott valamit.

2015. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!