Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy tetszik jobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tetszik jobban a pénisz, ha mindig kilátszik a makk, vagy ha takarja a fityma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilátszik. :-)
2015. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kilátszik. :)
2015. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nemár! nekem csak akkor van kint a makkom, ha feláll a farkam. lankadtan eltakarja a bőr. akkor én most totál gáz vagyok! meg lehet ezt műtetni?
2015. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalmi állapotban is tetszik, mikor takarja a fityma, meg akkor is, mikor merev, szeretem nézegetni, csodálom, mikre képes, sosem tudok betelni látvánnyal. Szóval a páromé mindenhogy tetszik, imádom, kézbe venni, játszani, puszilni, nyalni, §zopni, magamban tudni.

N

2015. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kilátszik :)
2015. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az is, amikor nyugodt állapotban a makk a fityma mögé húzódik egészen. :)
2015. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilátszik

De a barátomnak nem bújik ki a makkja a fitymából akármennyire is áll neki, az sem zavar

2015. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Nálam a lényeg hogy ha feláll látszódjon ki ha pesig nyugalmi állapotában van akkor mindegy de inkább mutatkozzon

13/L

2015. okt. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szellkriszta ***** válasza:
79%

Szeretem, ha kint a makk, az oooolyan cuki! :-)

Amikor benne van a fitymában, az olyan, mintha aludna, olyankor nem vonz. Viszont ha kicsalogatom a "kis kuckójából", felállitom, elvarázsolom, hát úúúúúhhhh...


Még azért is jobb a kilátszó makk, hogy azzal simogatja végig a testem- na fiúk, igy lehet viszonozni a teljes testen végzett cicis csúszkát, amit úgy szerettek. :)

2017. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!