Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok az izgató, ha a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok az izgató, ha a pasinak a végén sok anyag jön?

Figyelt kérdés
Írjatok életkort is.

2015. aug. 22. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen, olyan mint egy elismerés.:)

18/L

2015. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első..... Én adok neked elismerő oklevelet is. Érdekel?
2015. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Izgató, mert minél többet és nagyobbat spriccel, annál inkább tetszettem neki, és annál jobban élvezte.


29/N

2015. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

:D ezeket a baromságokat tanítják valahol, vagy saját kútfőből ekkora buta minden nő? :D

Mintha attól függne mennyi jön, hogy mennyire volt jó a nő vagy a szex vele... :D -.-

2015. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez tényleg elég nagy butaság, hogy attól függ mennyi jön, hogy mennyire volt felizgulva... nekem pont az "bizonyítja", hogy a barátom fel van rám izgulva, ha kevés jön neki... mert akkor az már a sokadik menetünk egymás után. :)
2015. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát nem tudom , mi eddig még csak orállal voltunk. És azért így nemigen tartom hú de jónak , ha nagyon sok jon:D Nem tudok akkor nyelni:D
2015. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
mekkorraa rib''ncok vagyok atya ur isten
2015. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem izgat. Ezt a férfiak forszolják mindig :D
2015. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mert több nap után volt már ilyen is olyan is. Ha 2-3 után csináltam, és szar passzban voltam, akkor volt hogy alig jött, mert nem tudtam eléggé elengedni magam. De volt hogy ugyanennyi idő után mint a gejzír. 33/F
2016. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!