Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm sokat hízott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sokat hízott a nyáron, ami nagyon bejön. Hogyan adjam tudtára kedvesen?

Figyelt kérdés

Nagyon kigömbölyödött nyári szünetben, kb 10-12 kilót hízott. Nekem így még jobban tetszik. Mondhatom ezt neki úgy, hogy ne legyen sértő?

24/F



2015. aug. 22. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy már ehhez egy kérdést kelljen kiírnod... Abban nem kérsz tanácsot tőlünk, hogyan egyed meg az ebédet?
2015. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ne emlegesd a "hízás" szót:-) Inkább mondd neki, hogy nőiesebb lett, formásabb lett! Mondd neki, hogy milyen jó lábai/feneke/melle lett.
2015. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy jól néz ki.
2015. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak annyit mondj, hogy nagyon szexi lettél vagy vm hasonló...
2015. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még a "lettél" szót is kihagynám, a nők abba is belekötnek. Egyszerűen: tök jól nézel ki.
2015. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bevállós szöveg


,,Becézés''(Ahogy neked jó) Azt hittem nem tudod magad überelni de hát most így nyáron még (saját kifejezést használj ami tudod hogy ő szeret pl :Dögösebb, szexibb stb..)

Szóval fejezd ki azt hogy mennyire csodálkozol hogy ,,hogyan tudta magát még szebbé ,,varázsolni'' hisz eddig azt gondoltad hogy már nincs szebb''

2015. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hű de dögös lettél! Több rajtad a szeretnivaló mint korábban! Imádlak! /F.
2015. aug. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Mondjad neki hogy te akkor is szereted , akár milyen kövér disznó lett.
2015. aug. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!