Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy vendéglátóssal kikezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vendéglátóssal kikezdek mondjuk egy névnap szervező sztori keretén belül és rájön, mire megy ki az egész, hogy mondjam el az igazat-vagyis, hogy viszont bejön, mert mosolygott rám egy csomót elég kedvesen és egyéb jelzéseket is használt-?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy vendéglátosnak az a feladata hogy mosolyogjon a vendégek felé ezt tudom én is vendéglátós vagyok.. szerintem ez igy nem egy konkrét jel de egy próbát mindenképpen megér a dolog. Hivd el valahová munka után
2012. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

a felszolgálónak nem nagyon lehet illik egy vendégnek a felszolgált felé kezdeményeznie. Ergo neked kell lépni.


és nem kell ódákat zengened! egyszerűen megkérded mikor végez és hogy utána meginna e veled egy kávét.

2012. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
khm.. hány éves is vagy?
2012. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!