Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok-Nők-lányok! Ti arc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok-Nők-lányok! Ti arc alapján döntitek el, hogy összejöttök-e egy pasival? És milyen arckinézetűre mondjátok, hogy jóképű?

Figyelt kérdés
de ugy ertem hogyha nem kövér az illető .
2015. aug. 23. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Én nem arc alapján döntöm el. Külsőre csak három kategória van nálam: "nagyon jó pasi", "átlag" (nem fordulok utána, de nem tartom visszataszítónak) és "bocs, de nem". Ha minimum az átlag szintet megüti, akkor csak a belső tulajdonságai döntenek arról, hogy potenciális jelöltnek tartom-e vagy sem.


Egyébként kifejezetten jóképűnek nem egy típust tartok. Nagyon különböző arcszerkezű férfiakra mondom azt, hogy helyes.

2015. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

#1 válaszoló! Ezt hívják arc alapján választásnak...

Kérdezőnek mondom, hogy szinte mindenki külsőre dönti el, hogy tetszik e neki az illető vagy nem. Ebből szokott az következni, hogy a lány "beleszeret" a jóképű pasiba, aki a jóképűsége miatt bármelyik lányt megkaphatja, és ezért elutasítja a lányt, és a lány rájön, hogy minden pasi ilyen... Majd jön egy normális férfi a csaj szemét lesz vele, a lelkébe tipor, aztán a csaj beleszeret ismét egy jóképű hapsiba, akinek nem kell...

2015. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
engem inkább a mérete érdekel :P ha elég nagy neki, sportos, rosszfiús, borostás, akkor jöhet :) de mivel van párom, így hűséges vagyok :)
2015. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Második: Végül is ha így vesszük, akkor arc alapján is döntök, persze.

De nálam kapcsolatra nem csak az jön szóba, aki a nagyon jó pasi kategóriába esik, hanem az is, aki elsőre egyébként nem jön be kifejezetten, de a belső tulajdonságai miatt mégis megkedvelem.

Csak hogy értsd az arányokat: a velem egykorú férfiak 80-90%-a beleesik a nagyon jó pasi vagy az átlagos kategóriába.

2015. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Leginkább arc és magasság alapján döntenek.
2015. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nekem a szemem kék,az jelenthet előnyt? :)
2015. aug. 23. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, a nők 99%-a a kék szeműekre bukik.
2015. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mostanában ezen sokat gondolkodom, és kezdek arra jutni, hogy a "jóképűség" pusztán hormonális illúzió.

Amikor a barátom megismertem, teljesen semleges volt számomra, a külseje semmilyen hatással nem volt rám. Szimpatikusnak találtam, mint embert, de nem tetszett, mint férfi, nem vonzódtam hozzá.

Aztán mikor jobban megismertem a személyiségét, a külseje is vonzani kezdett.

Mostanában pedig már sokszor előfordul, hogy ránézek, és elolvadok, hogy "Úristen, milyen őrülten vonzó!!!". Azt vettem észre, hogy amikor a libidóm magas, akkor látom nagyon vonzónak, szex után például inkább "átlagosnak", de ez nem változtat az iránta táplált érzéseimen.

2015. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És az mindegy hogy milyen kék? halvány stb. :)
2015. aug. 23. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a barna szemhez vonzódom általában, de nem feltétlenül.
2015. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!