Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hazudott? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott? Vagy biszexuális lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja az exem szakított velem mert azt mondta hogy úgy érzi a nőkhöz vonzódik. Nehéz volt elfogadni mert elég sokáig voltunk együtt és nem vettem észre hogy ne élvezné a szexet, de valahogy sikerült. Akkor tudom hogy összejárogatott egy lánnyal, de most meg a facebookon azt látom hogy egy pasival van együtt. Szerintetek hazudott hogy így ejtsen vagy ő sem tudja még eldönteni? De akkor miért nem hozzám jött vissza? Valaki tud segíteni?
2015. aug. 23. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy.Ha rájött, hogy mégis a pasikat szereti akkor se téged keresett meg.Ha meg csak kitalálta akkor meg gerinctelen mert hazudott.Szóval mindegy.Keress egy másikat és ne agyalj rajta.Rossz elhiszem de ez van.
2015. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valószinűleg maga sem tudja eldönteni hogy mi legyen, de téged már nem akar. biztos van benne egy kis nóbiszex is különben nem hinném hogy ilyet mondott volna.
2015. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!