Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudjam, hazudik vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hazudik vagy tényleg igazat mond a technikámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég szoptam le a barátomat, és ő volt az első nekem, elment és azt mondta jó volt, de én mégis azt érzem, hogy csak nem akart megbántani, azt is megkérdezte hogy én voltam-e az első, és azt mondta nem érződött, mégis úgy gondolom nem akart megbántani, de most emiatt eléggé elbizonytalanodtam magamban. Honnan tudjam, hogy tényleg jól csináltam és nem csak egy kegyes hazugság?

2015. aug. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj a reackiójára minden mozzanatnál, abból megmondható :)
2015. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy egy kicsit bizonytalan voltál közben, de attól még lehettél jó.
2015. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki francot érdekel? A tapasztalatlanságod még izgatóan is hathat rá, ráadásul bele fogsz tanulni. Első pár alkalommal nálam nem ment el a barátom orális szextől, se kézimunkától.

Emiatt csak gyakoroltam és hajtottam hogy még jobb legyek :P

(Pokémon!)

2015. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

S ez volt neked az első?


Egyébként meg ha elélvezett, élvezte!


Erről mindig eszembejut az első exemmel kapcsolatos sztori:

Hát, én voltam neki az első, s ritkán szopott le végig, de akkor valami eszméletlen volt.

Aztán szakítottunk, mert volt egy nagy hősszerelme, s nem akart úgy kapcsolatot velem, hogy másba szerelmes.

Na, de azért összejárogattunk. S egyszercsak egész készségesen letolta a gatyám, szájába vette, s valami eszményi volt! Jobb, mit egy alapos dugás! Na, kérdeztem is, hogy mi ez a hirtelen készségesség, hisz máskor könyörögni kellett érte? Hát mondja, h előző nap sikerült lecumiznija a hősszerelmét, telibe is spriccelte, de különösebb reakciót nem kapott, hát úgy gondolta, kikéri a véleményem, h vajon élvezhette-e a srác XD. Majdnem elkezdtem szakadni XD.

2015. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha elment, rögtön elsőre, akkor jó volt.
2015. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"azt is megkérdezte, hogy én voltam-e az első, és azt mondta nem érződött". Ez annyit tesz, hogy kezdő létedre nagyon jól csináltad, élvezte is és ez nem kegyes hazugság, inkább dicséret volt részéről. Nyugodj meg és legyen önbizalmad, ne kételkedj, örülj, hogy ilyen jól ment.

N

2015. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát ha gyakorolni akarsz irj privátba és megbeszélünk mindent
2015. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, most nagyon megnyugodtam! A gyakorlást meg inkább a páromon élvezem ki!:D
2015. aug. 23. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Élvezzétek egymást. :)

N

2015. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!