Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Egy menet alatt kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Egy menet alatt kb hany percenkent vagy mennyi idokozonkent mentek el?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hű de optimista vagy. már az is nagy szám, ha elmegyek.
2015. aug. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert?
2015. aug. 24. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy butaságra, és tapasztalatlanságra vall ilyet kérdezni. Sajnos a nők nagy részének a hüvelyi orgazmus nem "csak úgy jön" mint a pasiknak az elélvezés. Pláne nem percekbe mérhető időközönként...


Sok tapasztalatlan fiú az időnkénti punciösszehúzódást, lüktetést orgazmusnak hiszi, ők szoktak ilyet kérdezni.

2015. aug. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szeretkezés közben az első orgazmusig elég hosszú idő kell (szerintem úgy kb. 30 perc), de utána egy nagyon rövid pihenés után pár percenként át tudom élni újra meg újra, egyre rövidebb időközönként, és egy darabig (általában a 4-ikig vagy 5-ikig még egyre intenzívebbek is lesznek.


Igazából legtöbbször az szab határt annak, hogy hány orgazmusom lehet, hogy egy idő után általában begörcsöl a talpamban az a hosszanti izom, mert orgazmus közben akaratlanul begörbítem a lábujjaimat és a talpaimat, meg egy idő után már amúgy sem vágynék már többre, legfeljebb csak arra, hogy ha lehet, akkor az utolsót a Párommal együtt tudjam átélni, mert nagyon szeretem azt az érzést, nekem az a szexben a létező legcsodálatosabb élmény.

2015. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na koszonom vegre egy normalis valasz :)
2015. aug. 24. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy egy normális menet 30 perc felet kezdődik ha jó a pasi benne és 1*megy el a csaj.Persze ez mindenkinél változó de ez csak az én véleményem.
2015. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én is a szerencsésebbek közé tartozom, vagy soha nem paráztam azon, hogy vajon lesz-e orgazmusom, illetve nem féltem megismerni a saját testem. Nekem az elsőhöz kb. 5-10 perc kell, utána 1-3 percenként van újból (attól függ, mennyi idő után folytatjuk). Kb az első 4ig nő az intenzitása, utána csökken. Valamiért a másodikra mondanám, hogy a legjobb
2015. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!