Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki teljesen feladta már a reményt, hogy normális párkapcsolata, és \ vagy kiegyensúlyozott szexuális élete legyen?

Figyelt kérdés
Oka?

2015. aug. 25. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25 eves vagyok. Folyton azzal cseszegetnek egyesek hogy dagadt vagyok, ronda es buta. Nem igazan van onbizalmam, nem vagyok az a bulizos tipus, szoktam eljarni baratnokkel ide oda, de ott a pasik ram se hederitenek. En meg nem vagyok olyan baror hogy leszolitsak valami nekem tetszot egyent, ugyis lekoptat. Bar volt mar pelda arra az ismeretsegi koromben hogy 30korul talalta meg valaki elete szerelmet, de megse tudok hinni benne hogy barmi remeny van arra hogy egyszer tarsra lelek...
2015. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, a reményt sosem szabad feladni. Te miért érzed így?
2015. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külsőre elég jól nézek ki. 21 éves vagyok, 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, jóképűnek mondott sportos alkatú srác. Eddig kb. 22 lánnyal csókolóztam, abból 5-tel szexeltem és abból 2 tartós (min. fél éves) barátnőm volt.


De valahogy a lányok mindig elhagynak. Mindig azt mondják hogy képtelen vagyok kimutatni az érzelmeim és hogy túl önző vagyok a kapcsolataimban. Viszont én a közeli barátaim kapcsolataiban meg pont azt láttam, hogyha egy fiú túlságosan papucs/lúzer/homi viselkedésű, akkor meg azért hagyja el a barátnője. A nőknél nálam még sokkal-sokkal sikeresebb barátaim pont hogy még érzéketlenebbek, a nőkkel még nagyobb tuskók és még inkább leszarják őket, mint én. Ezért nem tudom igazán hogy hol a helyem és mit kellene csinálnom ahhoz, hogy tartós kapcsolatom lehessen. Ha túl langyi vagyok az a baj, ha túl durva akkor meg az.

2015. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, feladtam. Egyrészt csalódtam eleget az emberekben, így bizalmatlan vagyok. Nem tudok már hinni se a tartós kapcsolatokban, se a szerelmben. Másrészt nem is olyan a helyzetem, hogy értelme legyen kapcsolatot kialakitanom. Az egyéjszakás kalandok meg nem érdekelnek.
2015. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok hogy a kedves 3as szamu valaszolo hany privat utenetet fog kapni :D
2015. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

34 vagyok, próbálom nem feladni...

Állítólag a kinézetemmel nincs probléma, mert "messze jobb vagyok az átlagnál", ezt csak azok mondják, akiknél nem lehet esélyem mert párkapcsolatuk van, jóval idősebbek...

2015. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!