Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalanul ki lehet alakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalanul ki lehet alakítani egy normális párkapcsolatot, ha a másik fél boldog, kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van egy férfi vagy nő aki nem sok mindenben leli az örömét nem boldogítja a munka nehezen hoz döntéseket nem tud tovább tanulni, de a másik fél talált olyan iskolát, ahol rendesen lediplomázott szereti a munkáját, tele van ötletekkel, nagyon jó a kisugárzása. Mennyire zavarhatja a boldogabb felet, ha a párja nem talált még örömöt az életben, ha a boldogtalan fél nagyon szereti a párját és nem zavarja, hogy teljes az élete sőt még támogatná is?
2014. aug. 6. 12:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ezt így nehezen tudom elképzelni,ott azért már "ragadna" rá életkedv a párjától,szerintem.
2014. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
szerintem 'felhúzná a szintjére' a másik...és boldogabb lesz, a másiktól lesi majd el a dolgokat, mert ezáltal fejlődik...
2014. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Aki nincs tisztában önmagával, és főleg ha nem szereti önmagát, egy másik embert, hogy tudna szeretni?

Sajnos a nagy átlag ebben az esetben az, hogy aki teljes életet él, az lemegy a boldogtalan szintjére, és együtt dagonyáznak tovább...

De cáfoljátok meg azt kívánom, hátha kirángatható a boldogtalan fél, és csak egy kis biztatás kell neki, és sínen lesz az élete, és együtt élhetik a kiegyensúlyozott életüket...

2014. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
hát igazából lelkileg én is magam alatt voltam hónapokkal ezelőtt és rajtam egy akkor még ismeretlen segített...most barátok vagyunk, de nekem pont arra volt szükségem, hogy legyen valaki mellettem...igazából vannak rajta kívül barátaim, de ő valahogy más...sokkal kedvesebb, vagy csak azért mert új...de ő kitudott zökkenteni...nem úgy van mellettem mintha a párom lenne, csak figyelmesen kedvesen végig hallgatott és tanácsot adott...a régi barátaim is megtették, de nálunk nem éreztem annyira a figyelmet...mondjuk én szerettem magam, csak nem volt önbizalmam...nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok, de nem vagyok lúzer lecsúszott ronda nem tudom milyen...szóval nem látom magam teljesen negatívan...
2014. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem mondasz rosszat utolsó, a kizökkentés a lényeg, hogy találjunk rá önmagunkra...

Az a legfontosabb dolog a világon, ha tudjuk merre tartunk az életben, vannak céljaink, és teszünk is értük, a környezet is más szemmel fog tekinteni ránk...

És ott van még a vonzás törvénye is, hasonlót a hasonlóval, na ezt pl én is személyesen tapasztaltam meg, amikor totál depressziós voltam, tele önértékelési zavarral, csupa gáz palit vonzottam...

Amint összeszedtem magam, értékeltem magam, és rakom a mai napig is rendbe az életem, normális emberek vannak a közelemben...Ezzel csak azt akarom mondani, ha belül velünk minden rendben van lelkileg, az sugárzik a környezetünk veszi a jeleket, és az igazi is ott fog állni velünk szemben, és lesz bátorságunk is észre venni...

2014. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

na látom már csak a nevem láttán nyomják a piros kezeket :D

mondjuk pont leszarom :D nem tetszik amilyen vagy ez van :P


na visszatérve a témára...én a csalódásom után (14 évesen) eldöntöttem elég sok dolgot...amikor lelkileg nem voltam toppon, el akartam terelni a figyelmem a problémáról...autodidakta módon egyedül elkezdtem programozni...végül leraktam 3 szakmát ennek köszönhetően...szóval vannak előnyei is ennek az árny oldalnak is...főleg mert nagyon sok embert megismertem közben...például mostani 2 munkám mind ennek köszönhető...szóval nálam adott egy irányt :) igaz nem teljesen olyat ami hozzám illik, de egész jól alkalmazkodtam :) én nekem is hasonló volt a bevonzásom...lelkileg egészségesnek tűnő lányokat találtam (nem hiszem bármelyiknek lettek volna lelki problémái), külsőre nagyon is szépek voltak (nem csak az én szememnek), viszont sajnos a belső nem volt megfelelő...a legfontosabb volt romlott...pár hónapja én is úgy döntöttem 'rendbe rakom az életem', de én a párkapcsolatra gondoltam 1. lépésnek...lehet ha változtatnék a sorrenden hamarabb megtalálnám a boldogságot :) a kisugárzásom megváltozott, mondjuk sokáig hamis oldalt mutattam, de szerintem nem volt ennyire jó a kisugárzásom...

2014. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
tőlem mindig zöldet kapsz, esetleg kéket, de pirosat nem, most is zöld volt..
2014. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

De jó, Te kisÁdám!

Annyi nyűgöt hallani egész nap a világban, meg itt is és jó végre azt hallani, hogy más is halad valamerre, és nem a sárban dagonyázik, biztos eljön majd érted is az a lány aki megbecsüli a kitartásodat, és önmagadért fog szeretni..

"Ha rámosolyogsz a világra, a világ visszamosolyog rád!"


Már csak ebből kiindulva megéri nyitott szemmel mászkálni, és a pozitív kisugárzásunkat megmutatni másoknak, és így nagyobb esély van az igazit is megtalálni... :))

2014. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
köszi :) mondjuk annyira nem zavar :D csak azért tettem ki megint a nevem, mert régen többen megismertek név nélkül '71%-os 21F' így hívtak amikor privátban rájöttek ki vagyok...de most csökkent a %-om, mert sokaknak nem jön be a stílusom :) hát ez van...nem fogok a kedvükért megváltozni :D utáljanak ha akarnak :) én attól nem fogok velük foglalkozni...meg vannak a saját céljaim, meg van kiknek a véleménye érdekel :) és jobb is ha ennyi embernek nem tetszem, legalább segít visszafogni az egom :P
2014. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én régebben depressziós voltam, de kigyógyítottam magam belőle. Most az a gondom, hogy 3 évig nem tudtam sulit elvégezni, nem tudtam emberekkel ismerkedni és ennek most iszom a levét, hogy 24 évesen igaz van egy szakmám, de nem tudom hol helyezkedjek el vele és hol lenne jó elkezdeni, amúgy leadtam pár helyen jelentkezést nem akarok léhűtő lenni. Ismerkedéssel ugyanez a gondom. Ha társaságban vagyok elég jól érzem magam és kedvelnek az ismerőseim, csodálkoznak mennyit tudtam változni, de nem tudok egy normális célt kitűzni magam elé és nem érzem magam teljesnek. Azt látom a legtöbb velem egy korú lányoknál, hogy a legtöbbjüknek van célja normális végzettsége és félek, hogy emiatt nem fog férfiként tekinteni. Engem nem zavarna, ha teljesebb lenne az élete, nem zúdítanám rá a gondjaimat.
2014. aug. 6. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!