Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan pasi aki szigoruan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki szigoruan ragaszkodik az óvszer használatához az aktus első percétől? Nem csak ''mielött elélvezne huzza fel''

Figyelt kérdés
Legyen ez,komoly kapcsolat során,esetleg szexkapcsolat esetén.

2015. aug. 25. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én, mert nem szeretnék babát!

ha gondolod be is bizonyítom :)

2015. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

Az utolsó percben?

Annak mi értelme?

Úgy semmit sem ér.

Amúgy igen,tekintve,hogy így kell használni.

2015. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak úgy van értelme használni. Én meg olyan férfit nem láttam aki csak lövés előtt húzta fel. Valaki vagy komolyan gondolja a védekezést, vagy inkább bevállalja a megszakításost. De ilyen félárbocos megoldást még nem pipáltam, pedig szép múltam van a szexualitás terén.


26N

2015. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ES AKI NEM HASZNAL AZ MELYIK VILAGRESZROL CSOPPENT?
2015. aug. 25. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Tehát vannak, aki óvszer nélkül kezdenek szexelni, majd a csúcspont közeledtével megállnak gumit húzni? Meg nem próbáltam, de ez így nem a legjobb védelem, az élvezetet meg tuti szétba$za.
2015. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mire lenne jó egy ilyen dolog, mert ennyi erővel kár felhúzni a gumit, ráveri a csaj hátára vagy hasára és megvan oldva. Felesleges ezzel rontani az élményt, nembeszélve arról hogy egy óvszer 300 forint is lehet, és igy csak pénzkidobás, és mellesleg igy nem véd a nemi betegségektől.

A barátnőm tablettát szed, igy nem igazán ragaszkodok az óvszerhez, de ilyet nem csinálnék. Amikor még nem szedett tablettát, akkor ragaszkodtunk hozzá mind2en

De orálhoz még nem vettem fel, csak utána.

2015. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én ilyenről még nem hallottam, h vki ezt csinálja, pontosabban ha egy ilyen barommal hozna össze a sors én tuti nem hagynám neki, h ezt csinálja. ha védekezünk, akkor már védekezzünk rendesen, különben nincs sok értelme az egésznek, meg nem hinném, h ez jó lehet, h figyelni kell, h jaj el ne durranjon, mert akkor jön a baba
2015. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tiszteletem az eddigi valaszoknak...
2015. aug. 25. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
van.
2015. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez aztán az önuralom! Elélvezés elött abbahagyni, kotont huzni. (Szerintem ilyen nincs.)
2015. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!