Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Múlt hét szombaton az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múlt hét szombaton az óvszer kiszakadt, amit a párommal csak az aktus után vettünk észre, így az összes sperma belém került. Továbbiak lent, Szerintetek?

Figyelt kérdés
Most 10-én kellene megjönnie. A fejem fáj egy kicsit, és hangulatingadozásaim vannak, amik ez előtt sohasem voltak, illetve nagyon kívántam egész nap az ételt. Szerintetek mi lehet most? Nem tartom valószínűnek, hogy terhességi tünetek, hiszen elméletileg azok 4-6 hét után jelentkeznek (bár az egyik ismerősömnél hamarabb jelentkeztek sokkal). Menstruáció előtt pedig még sosem voltak ilyen tüneteim. Szerintetek mi lehet most? Normális véleményt szeretnék kérni, aki oltogatni jön, azt el sem olvasom. Előre is köszönöm minden kedves válaszolónak!

2014. dec. 8. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg terhes vagy. Vettél be esemény utáni tablettát?
2014. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy troll vagy és nem komoly a kérdés.
2014. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tesztelj onnan mindent megtudhatsz.

Ha nem vettél be eseményutánit esélyes hogy az lehetsz.

De én képzeltem már be egy-két tünetet amikor nagyon ideges voltam (menet közben szakadt ki, szerencsére a párom időben észrevette).

2014. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy valaki csak oltani akar, ha el sem olvasod?
2014. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem volt lehetőség esemény utánit bevenni...Nem szeretném részletezni, hogy miért nem, de a lényeg, hogy valóban nem volt.

Amúgy nem vagyok ideges miatta kicsit sem. Szóval azt az okot kizárom :)

2014. dec. 8. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
A múlt hét szombat konkrétan mit takar nálad? Az ugye tegnapelőtt volt, akkor teljesen kizárt, hogy terhességi tüneteid legyenek! Ha előtte hét, akkor se esélyes, de akkor felvetődik egy kérdés: mindig pontos a menzeszed? Csak mert ha igen, akkor elvileg 3 nappal peteérés után voltatok együtt. De ha szokott 2-3 napot késni, akkor akár telibe is kaphattad!
2014. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Elnézést a pontatlan fogalmazásért. 29-én szombaton.

A menszeszem pedig nem igazán pontos sajnos. Októberben 8-án, novemberben pedig 10-én jött meg... De voltak már sokkal nagyobb eltolódások is.

2014. dec. 8. 17:46
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek....?
2014. dec. 8. 18:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg tesztelj. Van akinél hamarabb keletkeznek a tünetek, mások hónapokig észre se veszik.
2014. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem lenne korai a tesztelés? Amúgy én az X-epil-re gondoltam, mindenhol szinte azt olvastam, hogy megbízható.
2014. dec. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!