Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, nő akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, nő akinek bejön szexuálisan Ő?


2015. aug. 25. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A szemüvegesek bejönnek, azt tudom értékelni csak az első videóban, hogy van rajta szemüveg. :D

Amúgy nem rossz, de nekem inkább a fiatalabb korosztály tetszik. De ha mondjuk 10 évvel idősebb lennék, akkor valószínűleg olvadoznék a látványától. :D

2015. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :-)
2015. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Wow, a hangja nagyon tetszik. Kedves, vicces figurának tűnik. Imádom a barna, göndör hajat és igaz, hogy mostanában a szakállat is kezdem megkedvelni, de ő határozottan jobban néz ki nélküle... Engem valamiért Keanu Reevesre emlékeztet. :D Nem mozgatott meg bennem semmit, lehet a kora miatt. :\
2015. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egész cuki. :P
2015. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számomra Josh egy álom pasi, de nem feltétlenűl a külseje miatt, hanem a tehetsége és a személyisége (amennyi átjön belőle a közösségi oldalakon, stb.) miatt. Azon ritka énekesek közé tartozik akik képesek élőben felűlmúlni a studióban felvett változatott, nekem is volt szerencsém Őt hallani élőben :) Több hangszeren játszik és van egy jótékonysági alapítványa is amit elöszőr róla akartak elnevezni, de Ő nem így akarta... Egyébként kűlsőleg is bejön... A göndör haj pl. kifejezetten az esetem, de Josh nem foglalkozik túl sokat a külsejével, nézett már ki ennél jóval jobban is. És ez a szakáll borzasztóan sokat öregit rajta! Komolyan még csak idén lett 34, de itt kinéz 40nek. Ilyen frizurával, szakáll nélkűl, kicsit vékonyabban szerintem sokkal vonzóbb, pedig nem sokkal fiatalabb ezen a képen.


[link]


Persze ez beállított fotó :)


Valamint azok az albumok melyeken közelebb áll a pop műfajhoz mint a klasszikushoz jobban tetszenek, de ez már ízlés kérdése...

Ez a kedvenc számom tőle: https://www.youtube.com/watch?v=zS3MIWuMRhQ

2015. aug. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja és a mosolya valami elképesztően ari :D

[link]


A korom elöbb lemaradt.

19/L

2015. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó a kisugárzása. :)
2015. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, jól néz ki, szakáll nélkül mégjobb :)
2015. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!