Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki ducicsaj az konnyen talal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ducicsaj az konnyen talal maganak part?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Gondolom ha szép az arca és nem túl hájas, akkor azért csurran-cseppen valami.


Én már dugtam duci lánnyal (és tényleg nem büdös dagadék, hanem duci volt) és azért voltak nála jelentkezők tartós kapcsolatra is. Főleg persze hozzá hasonló alkatúak vagy nem szuper jóképű srácok.

2015. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én szuper jóképű srác vagyok. Duci lányt keresek. :))))) Szóval szerintem könnyen találnak párt, ha akarnak.
2015. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Engem megtámadhatna, nekem bejön ha van mit fogni :) 27/F
2015. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
viszonylag konnyen talalok ha eppen akarok is kapcsolatot :)
2015. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen azt hittem, minden el van veszve, mert nem vagyok vékony. Azóta feljött még pár kiló, most mégis úgy érzem százszor könnyebb pasit találni! Szóval szerintem igen, egész könnyen. :)
2015. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Attól függ,én például kifejezetten a ducibbakat szeretem,a barátnőm is ilyen. 21/F
2015. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Szerintem tökre nem a duciságon múlik, hogy talál-e párt magának valaki. Ha például tróger paraszt szutyok az ember, akkor lehet szupermodell, nem kell a kutyának sem. Viszont egy duci lány is lehet jófej, belevaló, vagy épp szexis. A normális pasik nem a plusz 5 kg-ot nézik egy nőn.
2015. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék hogy itt ki mit ért duci alatt.


Le merem fogadni hogy néhány eddigi válaszoló is a duci alatt inkább az átlagos alkatú lányokat érti, akik nem egyértelműen vékonyak.

2015. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
En szeretem a duci telt csajokat es sok pasi de szerintem ugyan annyi nekik mint varki masnak :)
2015. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!