Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akkor sem lépnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akkor sem lépnétek félre, ha a szexuális életetek régóta nem működne a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 04:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De, megtenném.
2015. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
ha olyan régóta nem működne a dolog, h komolyan megfordulna fejemben; inkább szakítanék. Mi értelme van fenntartani egy olyan kapcsolatot, ahol nem tudok maradéktalanul boldog lenni?
2015. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én először megpróbálnám megjavítani, és ha nem megy, akkor inkább szakítanék. (A kérdés számomra nem elméleti, ugyanis ez nálam ténylegesen megtörtént.)
2015. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, akkor szakítanék. Félrelépés nem játszik.
2015. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt váltam el. Nem tudtam volna megcsalni.
2015. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nemi betegség miatt nem menne pl gomba vagy más KEZELHETŐ miatt akkor várnék és nem hagynám el nem csalnám meg de ha azért nem menne mert egyszerűen nem kívánom már, na akkor ott bajok vannak. Lehet eljutnék arra a szintre hogy megcsalom de inkább szakítanék elöbb bár más lányok általában elsőnek basznak utána szakítanak. Bocs ha nyers voltam. :D
2015. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5éve,minden egyes szex kb 5 percig tart mert annyi idő alatt elélvez...mondhatjátok hogy van keze,szája,de könyörgöm 5 év alatt igen csak vágyom rá,hogy istenigazából megdugjanak.Viszont sosem csaltam meg,nem is tenném,elhagyni sem fogom mert szeretem,jó páros vagyunk ezt leszámítva.
2015. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!