Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Trófea vagy valódi vonzalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trófea vagy valódi vonzalom?

Figyelt kérdés

A kérdésem hosszú és szokatlan lesz, de mielőtt bárki ítélkezne, olvasa el. 36 éves középiskolai tanár vagyok. Mióta elváltam, 2 extanítvány is mintha közeledni szeretne (mindkettő 20 éves, barátnők). Még így is zavar, hiszen a tanáruk voltam, ugyanakkor én sem vagyok fából.


Vajon csak trófea vagyok, vagy valódi vonzalomról lehet szó? Bunkó hozzászólásokat nem várok, hiszen nem léptem semmit. Értelmes gondolatokat-tapasztalatokat azonban igen.


2015. aug. 29. 16:31
 1/8 A kérdező kommentje:
olvasa: olvassa....okostelefon
2015. aug. 29. 16:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a csúnyábbikat húznám először a farkamra, és akkor a szebbik besértődik, mert nem ehhez van szokva, és bizonyítási kényszerből maga akar majd szexelni. Ha fordítva csinálod, és a szebbikkel kezded, a másik végleg besértődik, szóval akkor csak az egyiket kaphatod meg, ami nem olyan jó.


Szerintem nincs különbség trófea és valódi vonzalom között, ők nem férfiak, nem így gondolkodnak. Más kérdés, hogy lehetnek még komolytalanok, éretlenek, és könnyen kiábrándulhatnak abból, amit a kis fejükben elképzeltek. (Nem akarok általánosítani, mert lehet, hogy nagyon értelmes és okos lányok!).


A valódi kérdés az, hogy Te minek örülnél? Trófeának vagy kapcsolatnak? Gondolom mindkettővel nem lehetsz kapcsolatban. :)

2015. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolatsor. Mi van, ha összevesznek és engem sároznak be, hogy a másikat lejárassák...így is zavar a dolog.
2015. aug. 29. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy barátnők, lehet, így már értem, miért lennél trófea, hogy egymás előtt bizonyítsanak és versengjenek. Kérdés, Te hogy tekintesz rájuk, ha tanítottad őket, ismered, tudod mit várhatsz kb. Kérdés, mit szeretnél, élvezkedni egy jót vagy valamelyikkel összejönni hosszabb időre?
2015. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt, azt hiszem az idő döntené el. Domináns vagyok eléggé, vonz, hogy kis tapasztalatlan lányos, akiket irányíthatok, de ott a másik oldal is: az erkölcsi...több értelemben is.
2015. aug. 29. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehéz a helyzet, mert a 20 éves lányok főleg, hogy barátnők bármit kitervelhettek.

Ezt kikutatni, hogy mi a valódi cél, nagyon nehéz.

Ha megteszed, és hátsó szándékaid vannak, sok kellemetlenség lehet belőle.

Kérdés, mennyire ismered őket? Megbízol-e bennük?

Én a magam részéről azt gondolom, ha nem korrektek, Neked van több veszíteni valód.

Nőt találsz magadnak bárhol és nem kell ennyit kockáztatni, max. csak egy nővel leszel:-)

2015. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Éppen erről van szó. Köszönöm!
2015. aug. 30. 01:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Na megdugtad őket? Egyszerre a 2 t kéne megdugnod
2015. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!