Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom 1 menet után kidől....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1 menet után kidől. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
A barátom egy nap egy menetet bír.. Utána fáradt és neki nem kell több. Én viszont többre vágyom. Egy nap többször..Mit csináljunk?

2015. aug. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az "egy nap többször" elosztható, például reggel-este (és ha van mód, még délben is), akkor van ideje pihenni.

De ha nem működik, akkor keressetek olyan partnert, aki jobban illik hozzátok. Én is több menetet igénylek, és olyan partnert kerestem, aki bírja. :) (Néha már sok is :) ).

2015. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor ez a kapcsolat nem fog működni, ha szenvedsz emiatt. Egy szexuálisan nagyobb étvágyú srácot kell keresned egyértelműen.
2015. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáljátok úgy hogy legyen egy két petting ami neked jó csak.

Utána a pasi.

És ne húzd az időt!!! Élvezz egy nagyot és bújj hozzá!!

Én is ilyen vagyok, tehát alapból egylövetű. Nekem ez teljesen bejött, a páromnak is.

2015. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eltérő az igényetek Ez később sem fog változni, ezen a téren sem vagyunk egyformák. Keress egy másik pasit! Vagy meg kell elégedned napi egy szexel. De ez tutira nem működik hosszú távon, sok feszültséget okoz, veszekedés, állandó ingerültség a következménye.
2015. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lilalili ***** válasza:
örülj neki. Addig jó míg pihen :)
2015. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfinak nem kell minden szeretkezéskor elmennie. Úgy bírni fogja a következőt.
2015. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!