Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet ilyen a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ilyen a párom férfiassága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért fordultam ide, mert kicsit égőnek érzem a témát. Nem gondolom, hogy nagy problémáról lenne szó, de előtte gondoltam rákérdezek itt. A párommal lassan egy éve vagyunk együtt, rendszeres szexuális életet élünk, szeretjük egymást, jól megvagyunk. Ő 25 éves, én 24 éves nő. Óvszerrel védekezünk. Eddig is feltűnt, de nem akartam közvetlenül szóba hozni. Tehát, a párommal jó a szexuális életünk, sőt. Viszont azt vettem észre, hogy merev állapotban is teljesen ráfekszik a farkára a fityma. Hátrébb tudja ő és én is húzni. Nyugalmi állapotban szintén, fürdésnél sincsenek gondok. Viszont az óvszer felhelyezésénél figyelni kell rá, különben jártunk úgy, hogy lecsúszott. Valamint a nagyobb fityma okozhat olyat, hogy hiába áll teljesen mereven, nem "áll" teljesen? Lehet nem első vagyok ezekkel a kérdésekkel, meg nekem sem ez az első párkapcsolatom, és partnerem, de ilyennel még nem találkoztam. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!



2015. aug. 30. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd ird le a kérdést is. Ennek semmi értelme.
2015. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdést, visszaolvasva is egyértelmű.
2015. aug. 30. 19:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Szorri, de ezt én sem tudtam értelmezni, hiába van magyarul.
2015. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mitől lehet, hogy húzódik hátra teljesen a fityma? Gondot jelent az, hogy így óvszerrel védekezünk?
2015. aug. 30. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb lenne megmutatni egy orvosnak!
2015. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez fitymaszűkület. Ha nem fájdalmas így a szex, és tisztán tudja tartani, akkor nincs gond vele. Ha bármilyen téren gondot okoz, akkor irány az orvos.

(Páromnak is ez van, viszont azért nagyon merev állapotban spontán hátracsúszik, olyankor visszahúzni nehezebb, de megtanultuk kezelni. :) )

2015. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehet fitymaszűkület, de egyáltalán nem biztos. A fityma hossza is változó, van akinél lejön teljesen, van akinél félig (ilyen nekem is, picit hátracsúszik de csak a hegyéről jön le, nem teljesen), meg van akinek teljesen hátracsúszik és feszül mintha körül lenne metélve kb


Azzal meg semmi gond nincs, hogy gumival védekeztek, de ilyen esetben amúgy is ajánlatos figyelni felhelyezésnél, mert ha nincs hátrahúzva akkor kevesebbet is érez szex közbe.


23/f

2015. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy magától nem csúszik hátra a fityma az *nem* fitymaszűkület. Legalább is nem utal arra.


Az lenne az, ha kézzel is nehéz lenne vagy nem lehetne hátrahúzni.



Amúgy teljesen normális ha nem automata a cucc :)

2015. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem,akkor nincs fitymaszűkülete a barátodnak csak nagy a fitymája ami szex közben gondot okoz?

A merevedéssel nem hinném,hogy ez összefüggésben lenne.

F40+

2015. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
" Valamint a nagyobb fityma okozhat olyat, hogy hiába áll mereven , nem áll teljesen? " Hárman is irták hogy nem lehet érteni a kérdést.
2015. szept. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!