Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy bírhatná tovább megállás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírhatná tovább megállás nélkül a párom a szexet?

Figyelt kérdés
A párommal aktus közben még sosem volt orgazmusom. Ujjazás közben viszont többszörös is van. Szex közben a párom elég hamar orgazmus közeli állapotba kerül,ilyenkor megáll pár pillanatra,visszafogja magát,majd folytatja tovább. Nagyon élvezem a szexet és jönnek az orgazmus előtti érzések,viszont mivel pár percenként megáll,nem tudok eljutni a csúcsra. Hiába folytja el az ejakulációt,a következő pillanatba újra végigfut benne az az érzés,hogy mindjárt elélvez,megint abbahagyja... Ha pedig egyszer már elélvezett,akkor nehezen áll fel neki újra és ha beteszi,akkor érzékeny neki és hamar lelankad. Aktus közben is kényeztetem orálisan,hogy változatos legyen az érzés és pózokat is váltunk. Nem tudom mit tehetnénk,hogy tovább bírja FOLYAMATOSAN,mert sokszor visszafogva magát akár 1,5 órán keresztül is csináljuk,de nekem az orgazmushoz folyamatosság kell.

2015. aug. 23. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Idő kérdése. A kor előrehaladtával változik. 19-20 körül nekem is volt, hogy meg kellett állnom többször is aztán valahogy telt az idő és teljesen magától elmúlt, és ma már addig bírom ameddig akarom.
2015. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aktus közben ne kényeztesd orálisan.

Gondoljon a párod valami nem izgatóra szex közben

2015. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Miért kell neked feltétlenül hüvelyi orgazmus?

Ne haragudj, de nem értelek. Miért csak a saját szemszögedből nézed a dolgokat? Tudod a pasik, ők pasik. A legtöbb pasi képtelen folyamatosan mindig 1,5 órán keresztül szexelni úgy, hogy ne élvezzen el. Sőt, én nőként sem tudnék eddig szexelni!

Minél több inger, minél több célzott inger éri a pasit, annál hamarabb elmegy. Vagyis ha gyors a tempó, ha közben orálisan kényezteted, azzal mind-mind azt éred el, hogy ő könnyebben eljut a csúcsra.

Fogd meg a kezét és tedd oda a csiklódhoz, hogy izgassa, vagy tedd meg te magad és fél óra alatt vagy 6 orgazmusod lehet simán. Nekem simán összejön nőként. És a hüvelyi orgazmushoz sem kell másfél óra. De nem is igénylem feltétlen a hüvelyi orgazmust, megvagyok nélküle is. Viszont sokat segítenél a kapcsolatotokon, ha néha te kedveznél neki és segítenél magadon a csiklódon keresztül és akkor neki sem lesz előbb-utóbb olyan érzése, hogy nem tud kielégíteni.

Illetve ha már mindenképpen orál, akkor elégítsd ki orálisan, majd pedig kis pihenő után álljatok neki szexelni. Akkor már nem lesz neki olyan intenzív és tovább bírja.

De nem várhatod el tőle, hogy folyamatosan és mindig másfél órán keresztül bírja, csak mert te előbb nem tudsz elmenni!

2015. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt az 1,5 órát nm azért írtam oda,mer nekem annyi időre van szükségem az orgazmushoz! Hanem azért,hogy ő bírja sokáig,hogy tisztázva legyen,hogy nem ezzel van a baj,hanem a folyamatossággal. Ha folyamatosan bírná,akkor sokkal kevesebb idő alatt eljutnék a csúcsra,így viszont sosincs orgazmusom aktus közben. Izgatom a csiklóm,az sem segít,mert belül ugyanúgy leáll az inger és nekem a kettő kellene egybe. Ennyit már kitapasztaltam és ő mondta,hogy a változatosság kell neki,mert ha nem éri más-más inger,akkor lelankad és úgy is volt. Ezért kényeztetem néha orálisan,hogy ezzel ne legyen gond.


Az első válaszolónak annyit,hogy a párom most 24 éves,szóval akár az idő is segíthet ezen? :)

2015. aug. 23. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
24 évesen már elég necces. De talán..
2015. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem volt olyan aktív szexuális élete, nem volt annyi nővel, vagy ilyesmi akkor még utána is elmúlhat, de azért 1-1,5 év kell neki valószínűleg, meg sok szex, esetleg más csajok is, hogy szokja és ne izguljon pszichéesen fel annyira a puncitól vagy egy jó csajtól
2015. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mentolos gumi

vagy dupla gumi


ezek csökkenti a érzést nála így jobban bírja majd


mondjuk az elég gáz h nem bírja 20 percig egy pózban

hajtson rá erre nem kell minden aktus alatt végigmenni a repertoáron !

2015. aug. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Előttem 3 barátnője volt és aktív szexuális élete. Szóval nem tudom... Velem is kb heti 3x van együtt és mind a ketten ennyit igénylünk,mert mind a ketten kezdeményezünk és ennyi az átlag.

Elmondása szerint "túl szexi" vagyok,mert hamar végigfut benne az érzés és már el is menne...


Gumit nem használunk,mert fogamzásgátlót szedek. Különben meg ha nem érné inger a péniszét,akkor lelankadna. Van olyan póz,amiben nem érez belőlem sok mindent és szépen le is lankad,nem hogy tovább bírná... :/

2015. aug. 23. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajna én is így vagyok. Nem tudom mi a megoldás...

39F

2015. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én csak azért szoktam megállni, mert elfáradok, ha úgy tolom mint egy légkalapács.

ha nem megy, hát nem megy.

2015. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!