Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha orálisan szeretnék előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orálisan szeretnék előjátékot, nekem kell figyelnem rá, hogy ne élvezzen el, vagy szólni fog, mikor elég?

Figyelt kérdés
18 éves szűz leányzó vagyok, és már egy hónapja együtt vagyok a barátommal. Lassan szeretnénk rátérni a szexuális témákra, és arra gondoltam, hogy szex előtt egy kis orális pettinggel indítanék. Még ezen a téren is tapasztalatlan vagyok, tőle meg picit zavarba ejtőnek érezném megkérdezni, hogy "Ilyenkor nekem kell figyelnem, vagy neked?" :D Honnan fogom tudni, hogy mikor elég?

2015. aug. 30. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne élvezzen el?
2015. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

ha sexelni akarsz vele, és úgy szeretnél előjátékként orállal nyittani, akkor csak addig cumizd amig jó kemény lesz neki. Ez szerintem max 2 perc alatt eléred nála. utána már mehetne is aminek mennie kell, de szerintem neki is kellene kicsit nyalakodnia a te lábaid között mielőtt nekiláttok.

Ha pedig csak pettinget tervezel, akkor csinálhatod neki végig. Max annyit kérj tőle, hogy szóljon mikor jön az orgazmus, és akkor kézzel befejezed neki. De ha extra bevállalós vagy akkor szájjal is befejezheted :)

2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

#1! Mert valoszinüleg nem szájbadugatni akarja magát!!!!

Kérdezö! Jogos a kérdésed, de gondolom hozzád hasonlo koru a btod is. Szerintem semmi szükség orális pettingre részedröl. Inkább neki kell "hangulatba" hozni téged!

2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Akkor elég, amikor belespriccel a szádba. Nyeld le szépen, majd szopogasd még egy kicsit és akkor jó munkát végeztél;)
2015. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bunkó a barátod..és szólni fog!! nekem eddig úgy volt, hogy kényeztettem..tényleg bele adtam mindent, jól is esik neki. Amikor már érzi, hogy jön..picit arrébb tol, és először mondta is h azért mert nem akar a számba élvezni...
2015. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem kérd meg, hogy szóljon mielőtt elmegy
2015. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő
2015. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Három lehetőséged van:

1. Csak felizgatod orálisan, és utána áttértek az aktusra

2. Elviszed orálisan az élvezés közeléig, és utána kézzel fejezed be

3. Teljesen végigcsinálod, a szádba élvez (ha kellemes, lenyeled, ha kellemetlen, kiengeded a szádból), és utána még egy kicsit szopogatod.


TE döntöd el, hogy melyik verziót szeretnéd, de mindenképpen jelezd ELŐRE a barátodnak, mert lehet, hogy ő másra számít, mint amit te tervezel, és csalódott lesz, vagy nem szól, és túl hamar elélvez. Van egy pont, amikor már az ejakulációt nem fogja tudni megállítani, ezért mindenképpen előre célszerű egyeztetni, hogy mit tervezel!


Egyébként ezúton gratulálok mindenkinek, aki eleve azzal dumálja tele egy tapasztalatlan, fiatal lány fejét, hogy a sperma undorító... lehet, hogy semmi problémája nem lett volna, de most ti merő jószándékból elültettétek a fejében...


A férfi számára az, ha lenyeled a spermát, a teljes elfogadást jelenti. Tény, hogy vannak nők, akik undorodnak tőle valamiért, de tapasztalatból írom: ez fejben dől el! Én régebben undorodtam, ma már nem... és a párom imád érte. :)

2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!