Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor két lánnyal szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fagzal kérdése:

Amikor két lánnyal szexelek egyszerre, kell figyelnem arra, hogy mindkettőnek ugyanannyi orgazmusa legyen? Sokszor próbálok, de ha az egyik nehezebben megy el, nem olyan egyszerű. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 03:55
1 2
 1/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
A palatáblán szoktam ilyenkor húzni a strigulákat. Így igazságos.
2015. aug. 31. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj erre rà, lazulj el ès ne azzal foglkozz, hogy szàmolgatod, hogy ki hànynàl tart, hidd el a lànyok sem ezzel foglalkoznak...Sokszor voltam màr hàrmasban de nem tudnàm megmondani hogy nekem vagy a màsik lànynak volt több orgazmusa :P
2015. aug. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én ugy szoktam hogy akinek már 5 orgazmusa volt az utána srgitsen be nekem a másiknak hogy jó legyen

találd fel magad

2015. aug. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
En versenyeztetni szoktam oket. Kettonel meg talan lehet figyelni, de haromnal vagy negynel mar eleg konnyu elvesziteni a fonalat. Ezert szimplan ugy szoktam, hogy aki elsonek eleri a 10-et, annak az arcara elvezek. Nagyon izgalmas szokott lenni, amikor a vegen hajraznak a gyozelemert. :)
2015. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem kell. Arra kell figyelni, hogy nem szabad egyikből ki, másikba be, hanem a kettő közt mosakodni kell, különben még ha egészségesek is, megbetegedhetnek egymás hüvelyflórájától.

Ez a legfontosabb.

Az orgazmusigényük eltérő is lehet, és majd jelzik, mit szeretnének.

2015. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok kamugép :)
2015. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bazira nem ertelek!


Hármas felállásnál azt kell jobban kényeztetni aki kissebbségben van. A párommal szoktunk hármasozni időnként, de olyankor őt kényeztetjük el. 44 F

Fordítva pedig en vagyok akit lerendez két lány.

2015. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem neked kell számolni az orgazmusok számát, hanem mindenki számolja magának.

Mi óránként egyeztetni szoktuk és ha valaki túlságosan le van maradva a másiktól, akkor azt bevárjuk közösen és azután megyünk tovább, így igazságos! :)

2015. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Huha Don Juan De Marco
2015. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2015. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!