Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszköpeny méretre, szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszköpeny méretre, szerintetek? (kérdésem főleg lányokhoz szól)

Figyelt kérdés

Üdv! Előre kérném értelmes válaszokat, főleg a lányoktól :)

Az én problémám, hogy nagyon kitágulok izgalmi helyzetben :( Párom is nehezen megy így el én meg elég ritkán, inkább kézbe vesszük a dolgokat..

Szeretném, ha neki is jó lenne, és gondoltam veszek egy péniszköpenyt.

Nincs kis mérete 16/4,9, mondhatni átlagos.

Két köpeny között hezitálok, egyik 1 cm-el vastagít a másik 2-vel.

Tapasztalatok? a 2 nem lenne sok? kényelmesen érzem, hogy benn van, de nincs meg az a kellemes nyomás :(

Ha férfiak is olvassák, akkor kérdésem hozzájuk szólva, aki próbálta milyen érzés? Nektek is ugyanolyan jó? :) Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. Az alábbi 2 között akarok dönteni:

[link]

[link]


Esetleg, ha valaki tud "jobbat" akkor várom a válaszokat :)



2015. aug. 31. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A férfiak érzékenységét csökkenti, akárcsak egy vastagabb óvszer. Szerintem rajta nem fog segíteni, inkább neked lesz ez jó.

Szerintem sok a 2, de ízlés dolga...

2015. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha 4,9es farkat nem érzel,akkor te azon kevesek közé tartozol, aki tényleg tág!

A péniszkpeny mindkét féltől elvesz az érzésből, ennyiből szilikonos vibrátort is használhatsz, az se rosszabb a péniszköpenyes kukinál.


INTIMTORNA!!!


Képes vagy hüvelyi orgazmusra? Volt már?

2015. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Volt hüvelyi orgazmusom, de csak magamnak, játékszerrel :(

A vicc, hogy annak az átmérője 3,5cm csak fele ennyire nem indulok be attól, eleinte még aztis érzem, végére már ahhoz is tág vagyok de ott tudom szabályozni.

Páromat mérhetetlenűl szeretem és jót akarnék neki, azt mondja nem gond, de zavar (igen csinálom az intim tornát de nem régóta, nem tudom mennyit fog hatni).

Péniszgyürűt használunk, akkor én elmegyek kb 3 perc alatt, ő csak olyan pózban tud, ahol szűkebb vagyok. :/

Nincs olyan alkalom, hogy ne lenne orgazmusa, mert mindig "megoldom" így vagy úgy, de szeretném, ha könyebben el tudna menni, úgy hogy, bennem van.

Esetleg köpenyen kívűl van valami hasonló "kiegészitő"? :)

2015. aug. 31. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az intim torna jó ötlet, ilyen téren is jó tapasztalatok vannak vele, de érezhető eredményt csak kitartással, több hónap után érdemes várni tőle.


Amit szerintem még kipróbálhatnátok, ha mind a ketten nyitottak vagyok erre, az a párvibrátor, amit szeretkezés közben a pénisz mellé lehet úgy behelyezni a hüvelybe a hasi oldal felől, hogy egyrészt már önmagában azzal, hogy kitölti a tér egy részét, szorosabbá teszi a hüvely és a pénisz közti érintkezést, másrészt a (több fokozatú) vibrációs üzemmód mindkét félnek plusz stimuláció, ezen felül a rugalmas kialakítása révén a másik vége a csiklóra simul rá, és azt izgatja szeretkezés közben.


(Elég húzós áruk van, de én angol nyelvű fórumokon igen lelkes visszajelzéseket olvastam róluk, sokan írták, hogy egyértelműen a kedvenc szexuális segédeszközük lett a repertoárban, és végül is hosszú évekre szóló befektetés.)


Ennél a korábbi kérdésnél találsz róluk még információt, ha esetleg érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5..

2015. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm ismét, valóban szép ára van :/

Mégf nézegettem a hüvelyszűkítő gélt, nem tudom esetleg van e tapasztalat? :/

[link]

2015. aug. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!