Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy kis felmérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy kis felmérés méret ügyben!?

Figyelt kérdés
Szóval 14 cm hosszú, 4 cm vastag pénisz, ami 1-2 órán keresztül élvezés után is képes kőkeményen állni kinek lenne elég, hogy kielégítse, illetve, hogy érezze is, élvezze a szexet? Ha lehet kort is írjatok! :)

2015. aug. 31. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak 12-13 cm hosszú és 4,5 cm vastag tökéletes a farka nagyon de nagyon élvezem.Elélvezés után fel is áll neki 10-15 perc múlva:) Voltam nagyobbal de az fájt és nem is élveztem de nem csak a fájdalom miatt. Szóval nem ez számít. 16/L
2015. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
miért érzem azt hogy megőrülök lassan? o.O x'(
2015. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora
2015. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem 18 és fél, úgyhogy szar vagy
2015. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!