Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Ti engednétek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti engednétek, hogy egy idegen, de egyébként helyes pasi finoman simogassa, cirógassa a tested?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy engedném, azt csak a párom teheti :)

Egy ilyen próbálkozás után simogathatná a fájó golyóit...

2015. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, de nem úgy, hogy szó nélkül.
2015. szept. 1. 14:21
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
pasi vagyok de amúgy tuti engednék, már nem magamra célzok de aki helyes annak nem kell sok mindent tennie hogy megengedjék neki.
2015. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak a páromnak engedném! Idegenek ne simogassanak!
2015. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ez a fajta érintés számomra egy olyan intim dolog, többnyire erotikus töltettel, ami csak olyan férfitól esne jól, akivel szeretjük egymást, egy idegen részéről viszont épp ellenkező hatást váltana ki belőlem.


Azt sem szeretem, ha ruhaneműn keresztül ér hozzám vadigen, akár csak a vállamhoz, hátamhoz, karomhoz stb. teljesen indokolatlanul és szándékosan, vagy tolakodóan a személyes terembe mászik más módon, akár érintés nélkül.


(Ha pl. mondjuk egy zsúfolt buszon vagy más helyzetben elkerülhetetlen, az nyilván más kategória, és más megítélés alá esik.)


Közeli barátokkal ennél több testi érintés is rendben van részemről, és jól is tud esni, ha egyértelműen nem lép át egy határt, de egy számomra idegen férfi (vagy akár nő) teljesen más kategória.

2015. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Buliban, tánc közben pedig szokták engedni :D
2015. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Lol nem.
2015. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván kell egy bizonyos fokú szóváltás és/vagy ismerkedés előtte, de ki tudja :) A körülményektől is függene persze.

Mindenesetre én szingliként nem mondom azt, hogy teljesen elzárkóznék tőle :D

2015. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
igazából, még a barátomnak sem engedtem, nemhogy egy idegennek. nem tudom, hová gondoltok, férfiak.... lehet, hogy nektek hűdejó, ha valaki fogdossa a phöcsötöket, de alányok nagyrésze nem így gondolja. szóval ismeretlen palik a franckarikának taperolnának??
2015. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A barátodnak sem engeded?

Húha....

Akkor nálatok mi az előjáték?

:))

2015. szept. 1. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!