Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zajlik egy egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Egy discorol lenne szó, tehát úgy értem a kérdést, hogy hogyan kell egy csajt felszedni, hogy az éjszaka folyamán minimum csók történjen? (Kezdve a tánctól, a meghívásig, esetleg kimenni "beszélgetni")(Az én kinézetem teljesen nrmális, nem vagyok kövér, jol öltözök) Az a gond, mindig azt hiszem mintha tök hülyének néznek a csajok :D Hogyan zajlik mindez? Előre is kösz! :)

19/F


2015. szept. 1. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátom tapasztalatai szerint (gólyatábori) csak itatni kell a lányt. Ilyet pedig ne higyj magadról, élvezd az életet.
2015. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalat ba-.szki. Ezt nem lehet így elmondani. Próbálkozni kell és előtte szenvedni az ezer elutasítástól.


Fél évig jártam bulizni, mire az első csókom megtörtént. Aztán hirtelen volt 8 csókom 2 hónap alatt, mert rájöttem magamtól hogy kell.


Aztán még megint vagy 1 év volt, mire megvolt az első egyéjszakás is. Utána 3 hónap alatt még másik 4 követte.


Szóval erre nincs csodaszer. Ha mersz próbálkozni, tanulni a hibáidból, fejlődni, akkor lesznek sikerek. Itt meg ne várj választ erre. Minimum könyvet lehetne írni a témáról, nem néhány sorban elmagyarázni a "csoda receptet" (ami nem létezik).

2015. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!