Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Így is bűn szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Így is bűn szilikon melleket csináltatni?

Figyelt kérdés

Kiakasztottam az összes létező internetes melltartó méret kalkulátort. Annyira lapos vagyok, hogy nem tud rá létező méretet megadni (kicsi a különbség a mell alatti körméretem és a mellbőségem között).

Nem a pasik miatt szeretném, hanem magam miatt, mert szeretnék normális melleket, hogy szép legyen, fel tudjak venni kivágott ruhákat, legyen alakom. De általában nagyon szidják a szilikon mellű nőket.


2015. szept. 1. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Én azt mondom, hogy csináltasd meg. Lehet, hogy a szilikon mellű nőket nem szeretik sokan, de azt még inkább kevésbé, ha szex közben nem akarod levenni a melltartód, mert szégyelled a tested.
2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%

Szidom a szilikon mellű nőket, mert:


1) Visszataszítónak, műnek találom

2) Százszor előbb fogadnálak így el, mint plasztikázva

3) A hiúságot gyűlölöm, márpedig ez hiúság


Egyetlen kivétel, ha pl, ahogy a minap is volt kérdés, valakinek rák miatt, mintegy korrekció van rá szüksége. Abban az esetben elfogadhatónak tartom.

Így viszont? Miért fogadjak el valakit, aki saját magát se tudja? Kösz nem.

Lehet lepontozni, legalább őszinte voltam.


24/F

2015. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
ha nem dinnyéket akarsz hanem mondjuk csak egy B méretet akkor nem zavarna
2015. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól vannak megcsinálva és nem nagyok, akkor szerintem nem zavaró. Azokat szidják, akik átesnek a ló túloldalára és messziről látszik, hogy műmelle van.
2015. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen hülyeség szerintem ez a szidom a szilikon melleket..


Minden kizárólag attól függ, hogy te hogyan érzed magad jobban a bőrődben, ha szilikon mellekkel, akkor pszichológiai szempontból jobb megcsinálni. Esztétikai szempontból pedig egyébként férfi szemmel, egy jól megcsinált és testformákhoz illeszkedő nagyságú, szépen kivitelezett, jó implantátummal ellátott műmell, igenis vonzó tud lenni a pasi számára. Én is inkább természetes párti vagyok, de volt már szerencsém több szilikonhoz is, semmi baj velük. És tényleg a fontos az, hogy te vele vagy nélküle érzed magad jobban, és ha nélküle nagyon rossz, akkor az többet árthat hosszútávon mindennek, mintsem vele.


Bár nyilván mint mindenki másé, ez is egyéni vélemény.

2015. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én nem akarnék egy szilikon-implantátumot markolászni, masszírozgatni. A gyomrom is felfordulna.
2015. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 opened paradise ***** válasza:
100%

Aki egyből szajkózza,hogy nem normális,az még nem találkozott olyan komplexusokkal teli lánnyal,aki tükörbe se mer nézni emiatt és le se veszi a felsőjét szex közben.

Szerintem az fontosabb,hogy jól érezd magad,ne törődj másokkal.

2015. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%

#2-es te még életedben nem láttál női mellet, főleg szilikont!

Ha egyszer nem tudja magát elfogadni nőnek a hölgy és van rá megoldás akkor miért ne?


Ha 8 cm lenne a farkad akkor mit szólnál hozzá?

2015. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
De igen, láttam. Ha nem tudja elfogadni magát, az is inkább a média hibája, mintsem a testéé. Volt kapcsolatom gátlásos nővel, aki csak sötétben volt hajlandó. Na ilyen nem kell még egyszer! SOHA! Sem egyéb gátlásokkal rendelkező. A szilikon mellektől meg akkor is hányok, ha Ő attól jobban érzi magát. Ez van. A farok meg nem jó példa, mert az mindenkinek adott, nem növelhető/kicsinyíthető.
2015. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi mellem van, de azért van ott valami, hogy ne legyek teljesen komplexusos. 75A-B közötti egyébként. Én is sokáig önbizalomhiányos voltam, sőt még most sem szeretem igazán mutogatni magam melltartó nélkül. Tudom, hogy elég nőietlennek érzed magad. Én nekem is átfutott már az agyamon a szilikon, de letettem róla, mert nálam kisebb mellű lánynak is volt barátja, akkor nekem miért nem lehetne? Másrészt meg iszonyatosan félek a kórházaktól, műtétektől.

Viszont ez a te döntésed. Ha 100%ig biztos vagy benne, hogy te jobban éreznéd magad nagyobb mellekkel, akkor csináltasd meg. Ne egy férfi miatt, hanem magad miatt.De csak úgy, ha utólag biztos vagy bene, hogy nem bánod meg.

2015. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!